Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki hogy tört ki a tartós...

Ki hogy tört ki a tartós munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Ha nem birom a kemény munkàt és okos sem vsgyok mit tegyek?? Volt valaki igy??

2019. aug. 8. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Olyan nincs, hogy nem bírod. Menj el napszámba, címerezni, ilyesmi. Kukoricát morzsázni még a nagyanyám is tud.
2019. aug. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Max 2-3 óràt birok ki. kifàradok. Nem nekem valo. Konnyu melo kene.
2019. aug. 8. 20:53
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Ha tanulni sem vagy hajlandó illetve kemény munkát sem akarsz csinálni akkor erre nem létezik megoldás, vagy tanulnod kell hogy normális melót kapj vagy marad az alja munka

Nem véletlenül van az a mondás ki nem dolgozik, ne is egyen!

Lényegében te olyan megoldást szeretnél hogy ne keljen csinálni semmit, de legyen pénz csakhogy ilyen nem létezik!

2019. aug. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
8 általános azért megvan?
2019. aug. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Bocs,hogy megmertem kérdezni. Köcsög.
2019. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Tuti, hogy nincs meg a 8 altalanosa🙂
2019. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én ugyanúgy vagyok mint te. Nem sikerült néhány okból elvégeznem a középiskolát, 8 általánosom van, nem vagyok hülye, de a környezetemben mindenki azt hiszi, a kemény munkát egyáltalán nem bírom(kinek mi a kemény). Évek után most kerültem egy szerencsés helyzetbe azzal hogy van egy kb. Fél éves építő ipari munka (kajak alig kell csinálnom valamit), ahol kapok nettó 400-at. Ha van egy kis eszem év végére be fektetek valamibe, ha nem akkor maradok abba a helyzetbe amibe voltam és amibe most te vagy. Sokan ezt nem értik meg, de kicsit félre siklott nálam is az élet, és nem azért mert hülye vagyok. Kívánok neked sok szerencsét.
2019. aug. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
7: Lógatod a lábad havi nettó 400-ér építőiparban??? Mit is csinálsz pontosan?
2019. aug. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezőnek: recepciós, éjjeli őr állás
2019. aug. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!