Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinàljak ha egyszerüen...

Mit csinàljak ha egyszerüen nem tudok kitörni a munkanélküliségböl?

Figyelt kérdés
Mar harom eve az vagyok szornyu. Kornyeken levo osszes betanitott munkat probaltam es nem vesznek fel meg oda se. Epp tegnap hivtak egy ilyenrol hogy nem vettek fel. Szornyu hogy meg azoknak se kellek. Mit lehetne tenni?? Akarok dolgozni de nem vagyok eros testalkatu azert akartam betanitott munkat gyarban. Mert az meg mindig konnyebb mint pl megszakadni komuves mellett meg azok be se jelentenek altalaban. Okj s szakmam van de az se piackepes raadasul munkahelyi gyakorlat nelkul lehetetlen vele elhelyezkedni. Mi a megoldas? F

2018. nov. 1. 08:12
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
12%
Már hiányoltalak. Ilyen nincs. Csak az nem dolgozik, aki nem akar. Ráadásul férfiként. Építőipari segédmunka, pizzafutár állás, konyhai kisegítő, stb
2018. nov. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
13%
külföld.
2018. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Ha itt nem alkalmaznak akkor szerintem kulfoldon se fognak. Nincsenek kapcsolataim es nyelvet se beszelek raadasul. Egyes te meg nem tudom mirol beszelsz nekem ez az elso ilyen kerdesem itt.
2018. nov. 1. 08:29
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
Ha több betanitott munkaról is visszautasitanak, akkor keresd meg magadban mi a hiba!!
2018. nov. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Es honnan tudjam mi az?? A teszt jol sikerult ezt a hr-es is elismerte megse vettek fel. Nem tehetek rola hogy nem vagyok szimpi a hr eseknek akik veletlenul pont mindig fiatal huszoneves lanyok. Sose voltam a lanyok kedvence.
2018. nov. 1. 08:46
 6/41 anonim ***** válasza:
35%

Hagyjuk már a süketelést!

Szerinted egy egyszerű betanított gyari munkára is szimpátia alapján veszik fel az embereket? :D

Amúgy költözz vagy tanulj!

Mivel már 3 éve nincs munkád, ennyi idő alatt simán megtanulhattál volna angolul, és ha most azzal jössz, hogy nincs nyelvérzéked, én tökön szúrom magam.

2018. nov. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
35%

Nem, nem szimpatia alapján nem vesznek fel, hanem kb 2 mondat után a legtöbb embernek lejön, higy ostiba es buta vqgy!

De mindegy, tegyük félre. 3 év alatt mit tettél, higy ki törj a munkanélküliségből? Miből élsz?

2018. nov. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
En se gondoltam regen de most mar biztosra allitom hogy igen szimpatia alapjan. Altalaban a lanyok utaljak a magam fajta ferfiakat mar ranezesre is szerintem ez lehet az ok mast nem tudok elkepzelni. Nem kellenne fiatal lanyoknak ekkora hatalmat adni en inkabb erett embereket tennek be oda. Es egyebkent nincs nyelverzekem soha nem is volt, regen a suliban is pocsek voltam angolbol.
2018. nov. 1. 09:00
 9/41 anonim ***** válasza:
35%

Várom mi lesz a következő.

Kövér vagy, de arról meg a genetika tehet, ugye? :D

2018. nov. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Jarkaltam allasokra mi mast tehetem volna? Voktam ingyen kepzesen is munkaugyin de az szrt se er. Ha van alkalmi munka akkor vallallok.
2018. nov. 1. 09:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!