Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelmes belem a kollegam?

TM9425 kérdése:

Szerelmes belem a kollegam?

Figyelt kérdés
Nagyon figyelmes, segitokesz sokszor er hozzam "veletlenul" ami olyan mint a villamcsapas amit o is eszre vett szerintem, igy belegondolva ez nem most kezdodott a reszerol de valamiert en most vettem ezt eszre ez veletlen vagy igy kellet hogy legyen? Ami bonyolitja a dolgokat h ferjem van 10 eve vagyunk egyutt voltak hullam volgyek de ez ido alatt o az egyetlen aki elbizonytalanitott pedig masok is probalkoztak. Most probalom kerulni a kollegam ami zavarja ot es latom rajta h harakszik ram de nem igazan tudom h kezeljem ezt a helyzetet az eszem es szivem mast mond. Valami otlet hogy kilabajak ebbol a helyzetbol? Elore es koszi

2019. aug. 17. 17:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom megfogalmazni, szamomra is erthetetlen, segitokesz kedves figyelmes meg van valami mas a tekintetebe ami megfogot, nem tapasztaltam ilyet meg ferjemnel sem amikor megismerkedtunk. Szoval erdekes a szitu. Azota amugy tartom a tavolsagot tolle eleinte nehez volt de lekuzfottem ugy erzem, o meg nagyon feltekeny ahogy elnezem ha mas ferfi kollegaval beszelek vagy dolgozok.
2019. okt. 20. 21:52
 12/13 anonim ***** válasza:
Most hogy újra előkerültél, újra felteszem a még mindig aktuális kérdést: ebből a gyenge, örömet nem hozó házasságból nem akarsz kilépni? Amíg nincs gyerek!
2019. okt. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ahogy telnek a napok es zajlanak az esemenyek egyre bisztosabb vagyok benne hogy igy lesz a legjobb mindkettonknek ha elvalunk, beszeltem mar vele hogy mit erzek mi az ami hianyzik bant de hiaba mondom nem erti h mirol beszelek, nem is eroltetem, egyszeruen nem ismer nem tudja kivagyok mire vagyom, nincs mit szepiteni.
2019. okt. 20. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!