Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 nap és bekoszont az ősz....

2 nap és bekoszont az ősz. Vártátok már? Én nagyon. Iszonyúan unatkoztam már.

Figyelt kérdés
Holnapután vége a nyárnak. Kiürül a Balaton. Mindenki visszamegy dolgozni. Kezdődik a ziskola. Végre vége ennek a dögunalmas nyárnak. A legjobb az lenne, ha az időjárás is igazodnak ehhez. Max 15 fok, amennyinek ilyenkor kellene lennie!!
2019. aug. 19. 18:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves "eszter" ne igyál annyit
2019. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Őőő még csak augusztus 19. van. Be ne menj iskolába 21-én. :D
2019. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Várom, de én inkább csak a munkahelyváltás miatt. Amúgy nincs bajom a nyárral, sőt!
2019. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
78%
Én imádom a nyarat, mindig tartalmasan telik még úgy is, hogy dolgozom, tehát nincs nyári szünetem. Alapból gyárilag képtelen vagyok unatkozni, borzasztóan fantáziátlannak kell hozzá lenni.
2019. aug. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a nyár után még szokott lenni az "öregasszonyok nyara" is... Ami ugye szeptember közepéig is elszokott tartani.

A helyedben nem élném magamat ennyire bele.

2019. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy mindenki visszamegy dolgozni? Mi eddig is dolgoztunk. Hol élsz te, ahol nyáron leáll a munka?😂
2019. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%

Először is szeretném leszögezni, hogy mi, egyszerű földi halandók még nem tartunk az időben augusztus 29-én, így kissé értelmetlenné vált a kérdésed a szememben, azonban ha lehetséges volna, megosztanád velem, miként utaztál előre az időben? Szerintem többen is kíváncsian várják a válaszod. ;)


Másodszor pedig, hogy valamelyest a kérdésedre is választ adjak, kissé ambivalens érzésekkel viszonyulok az őszhöz. Mivel diák vagyok, részint kesereg a lelkem amiatt, hogy véget ér a nyári szünet és újra abban a szerencsétlen mókuskerékben kell rohasztanom a lelkem, amit egyes vicces hangulatban lévő emberek még a mai napig is úgy emlegetnek, mint iskola; ámbár be kell vallanom, kissé unalmas és fárasztó is itthon lenni a családdal. Kollégista vagyok, s talán az ottani életet hiányolom egyedül, hiszen ott vannak a barátaim, lehet jókat bulizni, és számomra a kollégium olyan, mintha a második családom volna. :) Az ottani diákok megértőek és segítőkészek, valamint nagyon összetartó csapatot alkotunk echte intézményszinten, ami valljuk be, manapság olyan ritka, mint a fehér holló. Ezzel szemben az iskolám közössége mit sem ér, habár ott töltöm napjaim java részét, a legtöbb arc idegen számomra még most is, akit meg ismerek, azzal nem találom a közös hangot legtöbbször (ez alól kivételt képeznek azon barátaim, akikkel együtt élek a kollégiumban úgymond), valamint nem véletlen illettem ezt a pöcegödröt a "lélekrohasztó mókuskerék" jelzővel, de úgy érzem, ehhez az iskolának nevezett szennyhez képest még maga a Pokol is csupán játszótér lenne. :D Tehát sajnos ez a bizony jelentős tényező nagyon is sokat elvesz számomra az őszből, holott az a kedvenc évszakom. Bárki bármit mondhat, szerintem nincsen szebb látvány annál, mint amikor az utcát beborítja a színesebbnél színesebb levelek kavalkádja. :) Emellett maga a hangulata és időjárása is vonz, jól esik a némileg hűvősebb idő a nyári kánikula után. Ha már nem lennék diák, minden valószínűséggel pezsgőt bontanék szeptember elsején, és fennhangon szavalnám: Itt van az ősz, itt van újra... :)


16/L

2019. aug. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%

Mit lehet ezen várni? Jön a hideg, a természet lassú döglődése, aztán 3 hónapig jó esetben havat, rosszabb esetben csak szürke fagyot fogsz látni.

A legkevésbé se várom, addig jó, amíg tart a nyár, és nincs egyetem.

2019. aug. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem! Útálom az őszt és a telet. Útálom a hideget, az esőt és a havat.
2019. aug. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress barátokat és nem fogsz unatkozni.
2019. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!