Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Olyan haverral hogy kell...

Olyan haverral hogy kell bánni, aki azt mondja "unatkoztam és gondoltam te rá érsz, elmegyünk vhová? "?

Figyelt kérdés

Lány vagyok és egy gimis lány oszt.társam írt rám,hogy unatkozik és menjünk vhová.

Hát ahogy ezt az "unatkoztam" dolgot írta eléggé süllyedt a szememben.

Jóban vagyok vele hetente többször is szoktunk beszélni,de csak haveri szinten.


Aztán mondtam,hogy barátnőmmel leszek.Erre ő "ha mentek vhová szóljál már hagyj menjek én is"


Nem fogok szólni neki úgy döntöttem.


Az jó ha lepattintom?


2014. márc. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor szól, ha unatkozik? Akkor kapja be, ne is vigyétek koloncnak, úgyis mindent csak kritizálna.
2014. márc. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki ,hogy nem érdekel a nyomora,és kopjon le a rákba :D ebből tuti megfogja érteni,hogy NEM
2014. márc. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szerintem bunkóság ezt így leírni, hogy "unatkoztam, gondoltam te ráérsz". Viszont ha te is unatkozol, és egyébként nem csinálnál semmit, akkor én elmennék vele kávézni/sétálni. Jobb, mint otthon ülni egyedül, és fél percenként nyomogatni az F5öt.
2014. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Csak nekem teljesen az jött le,hogy unatkozik nem ér rá senkije és akkor utolsónak rám gondolt,hogy én többnyire ráérek.Az ilyet azért nem szeretem.

Amúgy rákérdeztem és mondta,hogy egyik bnője se ért rá.

Volt amikor elmentem vele,mert unatkoztam én is.De azért máshogy is lehetett volna fogalmazni.


Amúgy jó részt legjobb barátnőmmel szoktam lenni,mert ő legalább nem unalomból akar velem lenni.

2014. márc. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!