Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2 nap és bekoszont az ősz....

2 nap és bekoszont az ősz. Vártátok már? Én nagyon. Iszonyúan unatkoztam már.

Figyelt kérdés
Holnapután vége a nyárnak. Kiürül a Balaton. Mindenki visszamegy dolgozni. Kezdődik a ziskola. Végre vége ennek a dögunalmas nyárnak. A legjobb az lenne, ha az időjárás is igazodnak ehhez. Max 15 fok, amennyinek ilyenkor kellene lennie!!
2019. aug. 19. 18:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére hó az már szinte egyáltalán nem szokott lenni, szóval én annyira nem aggódom. 😜
2019. aug. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%
Inkàbb lenne mindig nyàr. Könnyebb az élet mint télen. Nyilvàn azért 40 fok ne legyen.
2019. aug. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%

Átérzem.

Végre ősz, végre emberi idő lesz (20-25 fok körül), végre kevesebb ember lesz mindenhol, végre olcsóbb lesz az összes szálloda, készülök is már az őszi nyaralásra.

Nem is értem miért nyaral bárki nyáron a 40 fokban heringparty effektussal főszezonbeli árakon, noooormális? :D

2019. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Így igaz. Hogy lehet szeretni a 40 fokot??? Izzadni, mint a lo? Nem is értem.

Én is mennék ősszel, de éjjel nappal írhatom a portfóliót...

2019. aug. 19. 20:32
 15/19 anonim ***** válasza:
62%
A januári mínuszhúsz se jobb, amikor jégpályára fagynak az utak, a gázrezsi elviszi a fizetés szebbik felét, és minden évben több száz ember fagy karikára a lakásában, mert a sóhaj suttyó önkormányzat egy öl tűzifát is sajnál tőlük (persze ha szeméttel tüzelsz, jól megbsznak ötvenezerre).
2019. aug. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már évek óta ősszel megyek nyaralni.

Kollégáim örülnek, mert ők meg nyáron akarnak menni, így tudjuk egymást helyettesíteni.

Én örülök, mert simán elengednek ősszel, hűvös van, nincs embertömeg, és még a szállodák is jóval olcsóbbak.

Win - win

2019. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron meg dögmelegben tök jól elvagyok a klimatizált irodában.
2019. aug. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Annyiban nem örülök, hogy az amúgy is zsúfolt villamosra pluszban felgyömöszölik magukat az iskolások is szeptembertől, aztán "öröm" lesz így bemenni a melóba, majd délután hazajönni onnan.


De ettől még várom nagyon. A Karácsonyt nagyon szeretem. Mivel nem vagyok iskolás, nekem a nyár csak 3 forró hónap, amikor a hétvégén strandolok a kutyákkal, amit élvezek, hétköznap meg harcolunk a légkondi miatt, amit nem élvezek.

2019. aug. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
(ja a kollégákkal harcolok a légkondi miatt, nem a kutyákkal :D )
2019. aug. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!