Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát érdemes választa...

Milyen munkát érdemes választani, ha azt akarom, hogy legyen időm MINDEN NAP edzeni?

Figyelt kérdés

Tehát valami klasszikus 6-14 órás vagy max 8-16 órás munka,Legjobb lenne a 7-15,csak ez ritka mint a fehér holló.A 8 óránál több munka nem megfelelő.Az irodai munkák meg mostanában már olyanok,hogy 10-18-ig vannak a kora reggeli kezdés helyett,mert manapság már mindenki szeret sokáig aludni.De ez se jó,mert akkor meg túl későn érek haza,az edzések meg elkezdődnek korábban.Meg vehetek bérletet a drágább edzőterembe,ami késő estig nyitva van.

Az ilyen 24/48 se jó vagy esetleg úgy lehetne,hogy akkor a szabadnap 2x edzek?

Szóval az lenne a kérdés,hogy milyen munkát válasszak,amivel napi 8 óra délelötti műszakba lehet dolgozni nyugodtan és délután mehetek végre edzeni.



2019. aug. 20. 23:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Legyél edző.
2019. aug. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Abból nehéz megélni.Nehéz kuncsaftkört kiépíteni.Általában ilyen jól kinéző fitness csajok meg pasik szoktak edzők lenni.
2019. aug. 20. 23:36
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Járj 10-re, és edzz reggel!
2019. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Küzdősport edzések délután vannak,nem én döntöm el mikor megyek
2019. aug. 20. 23:46
 5/15 anonim ***** válasza:

Milyen edzésre gondolsz? Edzőterembe, vagy valami más?

Mert ha kötetlen az időpont, akkor mindegy milyen munka. Meg mi a végzettséged, milyen jellegű munkára gondolsz? Én járok edzeni, akik minden nap mennek, azok között van mérnök, áruterítő, edző, tanár. De szerintem egy bolti eladó, vagy egy irodai alkalmazott is 4-5 körül végez, aztán mehet akár edzeni is.

Én vállalkozó vagyok, nem tudnék minden nap menni, a nem edzős napokra szervezem a sokáig tartó dolgaimat.

2019. aug. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Délelőttös takarító.
2019. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Még semmi,épp ezért kérdem,hogy mit válasszak,milyen szakmát vagy milyen munkahely mellett lehetne így csinálni
2019. aug. 20. 23:55
 8/15 anonim ***** válasza:
Legyél taxis. Nekem is ez a tervem.
2019. aug. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

#8:

Csak ne hiéna, hanem tisztességes céges. 😁

2019. aug. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Legyél postás abból is mindig hiány van. Elindulnak 8kor 5re végeznek, sportolsz is közben, aztán mehetsz edzeni.
2019. aug. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!