Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a főnök...

Miért van az, hogy a főnök mindig engem hibáztat azért mert a kollégáim nem küldik át időben a munkámhoz szükséges anyagot, dokumentumokat?

Figyelt kérdés

Miért az én hibám az, hogy a többiek tesznek magasról idöben átküldeni ami kell a munkához?

Mintha engem hibáztatna amiért nem tudom elérni, hogy minden szavamra rögtön ugorjanak mint neki. Nyilván nem fognak mert nem vagyok felettesük.


2019. aug. 21. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha Csókos Barna a kollégád, akkor sok mindent nem tehetsz, mert mindig te leszel a hibás. Ezen csak a munkahelyváltás segít.

Ha a vezetőséget érdekli a teljesítmény akkor nyugodtan elmondhatod, hogy a munkád a kollégákéra épül és tőlük nem kaptad meg a szükséges anyagot, tehát rajtuk kérje számon elsőként.

2019. aug. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hajajaj de ismerős!

Voltam ilyen helyen, projektvezetőként. Nem volt semmi konkrét hatalmunk, se megbízási levél, se menedzseri támogatás, mert mindenki csak azt akarta hogy mágikus módon legyen minden meg, és mindenki veszekedve jött hozzám, ha kértem valamit full udvariasan, nem csinálták meg, együtt megbeszélt vállalásokat soha nem teljesítették... Próbálkoztam ideig-óráig, aztán betelt a hócipő mert rajtam töltötte ki a főnök is a mérgét.

Amit itt meg lehet mutatni hogy te hányszor, mikor kérted a kollégát hogy küldje át a dolgokat, bár ha olyan kedve van a főnöknek, ezt is a Te nyakadba varrja.

Esetleg felvázolhatod neki hogy segítsen stb. De hosszú távon a váltást tanácsolom, mert nekem az egészségemre is ráment a volt cégem hülyesége.

2019. aug. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyaggasd menj utána proaktívan.

Ha nem mindig eszkalálni kell a vezetőnek a taszkot mindig CC-ni emailben,hogy lássák.

Ne hagyj annak békét hanem járj a nyakára ha nem akkor mondom eszkalálás.

2019. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor ott lenne az ideje, hogy küldjék, azonnal jelezd a főnöknek, hogy X kolléga nem küldte át ezt vagy azt. Ha neki fontos, hogy meglegyen, szóljon nekik ő. Ő a főnök, nem te.
2019. aug. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!