Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pletykákat hallok több felől...

Pletykákat hallok több felől is, hogy el fognak engedni embereket a munkahelyemről. Nagy hibát követtem el?

Figyelt kérdés

Van középiskola érettségi nélküli végzettségem, van szakmám. Máma lett a pótvizsgám, nem mentem el, mert nem szeretném elveszíteni a munkámat. 750€ keresek. Állítólag az végett akarnak elengedni minket a mi csapatunk az ahol 20-30-an vagyunk egy vonalnál, és 300-400 TV-t nem tudunk becsomagolni. Nem tudjuk ki gyártani amennyi terv meg van adva 300-400.

100 szerbek jönnek, és 50 a munkaügyi hivatalból. Még semmi sem biztos, a főnököm még nem mondott erről semmit. A tanítóm ezt mondta tegnap, hogy mit csinálnák ha a cég megsemmisülne? És már itt van, el akarnak minket engedni pletykák szerint.

Most ha neadjisten elengednének minket, itt nem maradnék, mennék 50-100 km távolságra otthonról.


Félek. Már itt megszoktam. Nem tudom hogy reagálnék arra, ha azt mondanák, hogy nem kell többet munkába jönnünk.


2019. aug. 21. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Először is, az embernek mindig legyen egy B terve.


A pletykákkal meg ne foglalkozz. Majd ha hivatalos lesz, közölni fogják.

2019. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak hogy nincs B tervem.
2019. aug. 21. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Milyen pótvizsga? Miért nem mentél el/hogyan ütközött ez a munkáddal?

Miért nincs egyáltalán érettségid? (mondjuk elnézve az írásod azért van sejtésem)

Egyáltalán mi a valódi kérdésed?

2019. aug. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyan nyögvenyelősen jött össze ez a gyári meló. El kellett volna menni vizsgázni.
2019. aug. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló itt vagyok már 3 hónapja :)
2019. aug. 21. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!