Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Önéletrajzban vagy bemutatkozá...

Önéletrajzban vagy bemutatkozásban, hogy írjuk a felnőtt gyereket?

Figyelt kérdés
Pl. Van két nagykorú/felnőtt gyerekem? Jelenleg úgy van írva, hogy van két nagykorú családom, de sztem ennek nincs értelme.

2019. aug. 22. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Mi az, hoyg nagykorú család???? Ilyen nincs, a család az anya-apa-gyerek(ek)!


NAgykorú gyerek van, de az meg mit keres egy önéletrajzban?

2019. aug. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ennek mi köze a munkádhoz, vagy hozzád?


Munkavállalás során rád kíváncsiak, nem a családodra (kivéve ha fiatal vagy, mert akkor rákérdezhetnek hogy partner/gyerek tervben van? Csak hogy kalkuláljanak mikor mész tőlük GYES-re... De neked felesleges beleírni h milyen és hány családod van, senkit sem érdekel).

2019. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én sztem sincs azért kérdezem :D Bemutatkozó szövegbe kell amúgy.
2019. aug. 22. 22:16
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ha mindenáron bele kell írni, akkor azt írod, hogy van két felnőtt gyereked. Nem nagykorú családod!
2019. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Kèt nagykorú gyermeked van. De az önéletrajzban nem erre kíváncsiak bemutatkozásban sem szerintem.
2019. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
A nagykorú gyerek nem érdekli a munkáltatót. Csak a kiskorú. Az is csak azért, mert jóeséllyel akarsz majd velük betegállományba menni. Ha esetleg nagyon fiatalon szültel, és aggódsz, h a korod miatt gondolják azt, h még kicsik a gyerekeid, esetleg úgy írnám bele, hogy gyermekeim már nagykoruak, ezért a több műszak/hétvégi műszak/túlóra (vagy ami épp a cég elvarasa) vállalása sem okoz számomra problemat.
2019. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Vidéken igenis a gyerekek számára úgy kérdezenk rá: hány családod van? Azaz: hány gyereked van? De a mai, modern önéletrajzokban nyilván ezt nem így kell írni. Szerintem igenis jó dolog azt beírni, hogy családod van, kb. így: két felnőttkorú gyermekem van, xy és xy. Sok munkáltatónál előnyt is jelent egy családos ember, mint egy egyedülálló, 40-50-es magányos alak.
2019. aug. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyáltalán nem kell beírnod hogy van gyereked, főleg hogy nagykorúak így meg pláne nem kell. Akkor érdekes a dolog ha olyan munkáról van szó ami esetleg munkaidő szempontjából fontos hogy van-e gyereked, mert nyilván akkor ők is azzal számolnak hogy lehet rugalmasabb időre van szükséged stb... de ez is csak akkor ha kiskorú gyereked van aki még nem járhat egyedül iskolába stb... Nagykorú gyerekre meg nem kíváncsi senki sem.
2019. aug. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Két nagykorú család :D :D
2019. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%
önéletrajzban nem szoktuk megadni a már felnőtt utódokat.
2019. aug. 23. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!