Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki jól dolgozik, de az...

Ha valaki jól dolgozik, de az igazgató sem értékeli ezt, akkor a munkába fektetett energia hova veszik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 23. 12:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A saját maga szakmai fejlődésébe. Attól, hogy nem értékelik, ugyanúgy fejlődni fog szakmailag.
2019. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont, ha másokkal kapcsolatban nem így járnak el, akkor az diszkriminációnak minősül a szorgos munkaerőre nézve.
2019. aug. 23. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az a szorgos munkaerő vagy mégsem annyira szorgos, mint magáról gondolja, vagy olyan hátrányos személyiségbeli hiányosságai vannak, amelyek gátolják, hogy kiemelkedjen és elismerjék
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Például?
2019. aug. 23. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit a 3-as írt, azt nagyon találónak érzem magamra nézve. Nekem olyan személyiségbeli hiányosságaim vannak, hogy goromba vagyok, morcos, nem akarok részt venni a munkahelyi közösség életében(mondjuk ez itt kibeszélést és pletykálást jelent), meg "nem tudom befogni a pofámat" ezt a főnököm mondta és majdnem kirúgtak ez a hülyeségem miatt.
2019. aug. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!