Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hányadik munkahelyed a mostani?

Hányadik munkahelyed a mostani?

Figyelt kérdés
Milyen indokaid voltak a váltásnál?
2019. aug. 25. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
1.
2019. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2.


Első munkahelyemen olyan kollégát osztottak be felém, aki annyira elfoglalt volt, hogy magasról leszart engem, nem tanított be rendesen és ez később sok problémát okozott. Még egy lapáttal rátett az egészre az, hogy én voltam az egyetlen pályakezdő/junior a cégnél és ezt nagyon éreztem a többi kolléga hozzáállásán.

2019. aug. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

14-16 sacc/kb.


Váltások okai: pénz, szex, távolság, köcsög főnök, cégautó megvonás,

2019. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

2.

Első munkahelyem csak azért kellett hogy megszedjem magam egy vállalkozás beinditásához

2019. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. Első csak átmeneti volt, így volt megbeszélve s főnökkel is. A masodik már szakmámba vágott, de kaptam a mostanj lehetőséget, ami bevált
2019. aug. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

4.

Első csak határozott idős projekt munka volt.

Második szakmailag megalapozott, de túl messze volt, így egy időután belefáradtam az utazásba.

Harmadik tipikusan az a hely volt, ahol interjún fűt fát ígértek, majd be raktak dolgozni egy sötét, poros, lyukba ahol nem mertem kinyitni a szekrényt mert féltem, hogy tartalma agyon nyom. Az irattározásra és takarításra való ötleteimet mind elutasították.

2019. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Harmadik, ha az alkalmi munkàt nem számoljuk, sem a volt gyakorlati helyemet.

Váltás oka: Tuskó, hajcsàr főnök, ki nem fizetès.

2019. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Legelső munkahelyen egy napig voltam, szóval azt nem számítom bele. Egyszerűen nem tetszett, ami ott volt, meg hogy az első napon átbasztak. Tehát a mostani az első.
2019. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Első. Most lesz decemberben a 6. éve, hogy ott vagyok. Egyben az utolsó is. Rájöttem, hogy itt is ugyan az megy mint máshol, csak burkoltan. Ugyan úgy lehúznak meg kibeszélnek, csak itt közben elhitetik veled, hogy fa*za vagy meg szeretünk, kellesz stb... De amikor a nem tetszésedet közlöd akkor már megy a sértődés. :)

Magam sem tudom, hogy bírtam ki itt 6 évet.

2019. aug. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3!

34 éves vagyok.

2019. aug. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!