Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan munkahelyed,...

Volt már olyan munkahelyed, ahol a főnököd rendszeresen a rossz hìredet keltette? Mit lehet tenni ilyen esetekben? (35/F)

Figyelt kérdés
2019. jan. 14. 04:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Egész pontosan hogy kelti rossz híredet?
2019. jan. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez szomorú, tettél ezért valamit? Szakmailag jobb vagy nála? Amúgy lehet alapból ilyen és más kollégájával is ezt csinálta korábban.

Voltam hasonló helyzetben, nem foglalkoztam velem, nem beszéltem az illetővel, csak ha muszáj volt és kizárólag munkáról beszéltem vele, egy idő után lenyugodott és békén hagyott. Nagyon azon voltam, hogy felmondjak akkor. Mérlegelj mi a jobb, nyíltan beszélj vele, hogy mit hallottál, és vond kérdőre. Vagy ne beszélj vele egyáltalán, majd befejezi ha megunja.

2019. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!