Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti nem unjatok munkahelyen a...

Ti nem unjatok munkahelyen a terhes anyukak dumait?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 23:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Szerencsére egy sincs.


De amúgy mindenhol unalmasak, nemcsak ott.

2019. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
15%

Mit? Hogy mindig hugyoznia kell? De de pont lszarom

F21

2019. aug. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
Már nem. :D kiharcoltam magamnak heti 3 nap (magyarosan mondva) hómofiszt és így kevesebbet vagyok bent. Amikor meg bemegyek, akkor is igyekszem nem vegyülni.
2019. aug. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
10%
Ez egy nagyon komoly párkapcsolati probléma. Szerintem szakíts. (A jobb kezed azért ne vágd le.)
2019. aug. 29. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Nem, normális kismamákkal és anyukákkal vagyok körülvéve, csak akkor hozzák fel ezt a témát, ha kérdezi valaki, és/vagy ha a beszélgetésbe beleillik. Azért munkahelyen (legalábbis, az én munkahelyemen) tényleg dolgozni szoktak, és nem a félig-meddig idegen kollégákkal megbeszélni most éppen hány napja van szorulása.

Amúgy meg én féltékeny vagyok ilyenkor, én is babát szeretnék, de még egyelőre nem jött össze, szóval engem emiatt zavar csak a dolog, egyébként nem bántja a fülem semmilyen formában sem a kifejezetten terhesekre jellemző duma (ami nem tudom, micsoda- megemlítik, hogy este kicsit émelyegtek, vagy mi?).

2019. aug. 29. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2019. aug. 29. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
72%

Én azt utálom, amikor filmekről van szó, mert nem nézek filmeket, amennyit mégis, arról se túlzottan szeretek beszélgetni. A színészek meg aztán végképp nem érdekelnek.


Hétköznali, mi van veled apróságokról viszont annál jobban szeretek beszélgetni.


Attól, hogy munkahely, miért kell hidegnek-ridegnek lenni? Már miért ne lehetne barátkozni (amibe olykor a magánélet is beletartozik)? Esetleg a munka is jobban megy, de a légkör mindenképp jobb barátkozós társaságban.


Engem pont az nyomaszt, ha azt se tudom, mi a másik hobbija.

2019. aug. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Ha valaki terhes nem feltétlen kell egyfolytában a terhességről meg a tünetekről dumálni. Én erre nagyon figyelek, mert nem mindenki terhes, akivel beszélgetek, és nem biztos, hogy érdekli, hogy hányszor járok pisilni. Csak akkor beszélek róla röviden, ha kérdeznek. Tudom, hogy mennyire unalmas lehet egy terhes nő rinyálásait hallgatni.

Szerintem akit így is zavarok, azt azért zavarom, mert terhes vagyok és kész.

2019. aug. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
A legirritálóbb az amikor elkezdi azt h " tudod leendő anyukaként azt mondom.." mintha vmi felsőbbrendű fajjá válna és a szent lesz a szava.
2019. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
40%

Alapból nem kedveltem a csajt, de amikor terhes lett, és egész nap a baba témát kellett hallgatni, vagy a nyagofogást, hogy őt minden szag zavarja, stb... Volt, hogy be is szóltam neki emiatt, mert már nem bírtam. Sajnos nem volt opció, hogy odébb megyek, vagy nem figyelek, mert a fejem fölött beszélgetett egész nap a többiekkel, és hiába voltam csak a munkával elfoglalva, nem lehetett nem hallani. Amúgy is tipikusan az a fület szexuálisan zaklató hangja volt.

Azt nem értettem, hogy miért nem maradt akkor inkább otthon, ha annyira nem bírta már a benti dolgokat. De horror volt az az időszak számomra.

2019. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!