Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez nem vérlázító? Szemben...

Ez nem vérlázító? Szemben velünk építenek egy kétszintes házat.

Figyelt kérdés

Gondolom, építtető által, már hónapok óta. Amiért írok: szóljak, vagy ne szóljak? Nyomorult munkások a tetőn vannak a tűző napon, kb. 10 méter magasan mindenféle védőfelszerelés nélkül. Itt árnyékban most is 36 fok van, mi lehet a tűző napon? Most teszik fel a cserepeket, lavíroznak a leendő tető alatti léceken.

Idejárnak huggyozni a tuják mögé jobbhíján. De felvonó van a tetőcserepeknek. Nem bírom nézni, hogy mit összekínlódnak, igaz, nem hallom, hogy panaszkodnának. De mi van, ha valamelyik leesik? Tényleg órák óta fent vannak egy szál rövidgatyában. Ilyenkor hol a munkavédelmi előírás? Már gondolkodtam rajta, hogy lefotózom, mert ez kínzás, ráadásul baromi balesetveszélyes.

Ti szólnátok, vagy hagynátok annyiban, mert semmi közöm hozzá?



2019. aug. 29. 14:34
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%
Ne bagózz, mert büdös lesz a bőröd, a szád, a ruhád; sárgák az ujjaid, fogaid; ráncos, szürke az arcod; és növeled a rák kockázatát.
2019. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
A bagózásom hogy jön ide? Eddig nem nyomtam senkinek "nemhasznos" jelet, de te kaptál egyet, mert nem tartozik a kérdéshez.
2019. aug. 29. 16:04
 23/34 anonim ***** válasza:
#22 Valahol, valamiben végre dirigálhatsz. ;)
2019. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

"A bagózásom hogy jön ide?"


És ahhoz mi közöd hogy az ácsok hogy dolgoznak?

Ráadásul a bagózás ezerszer károsabb mint a napon dolgozni...

2019. aug. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
47%
Csak aggódom. 😂
2019. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Kérdező, a "bagózós" válaszoló gondolom csak aggódik érted. Dohányozni veszélyes, aztán majd ha meghalsz, akkor majd nézzük a híradóban, hogy mennyien halnak meg emiatt. Nem értem, miért vagy ennyire ellenséges.

Nem szokásom kukkolni, de tényleg nem értem, miért baj, ha sajnállak téged. Rossz nézni.


(Ha még így se lenne elég egyértelmű: úgy jön ide a bagózásod, hogy minden felnőtt ember el tudja dönteni magának, hogy csinál-e egészségre veszélyes dolgokat.)

2019. aug. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Kezd elfajulni a hülyeség. Feltettem egy alapkérdést, ami miatt egyből a torkomnak ugrotok. Nem vagyok sem Balázska, sem Obelix, meg ki tudja, hány neve van annak a hülyegyereknek. (Mivel munkahely kategóriában kérdeztem, talán ez is megfordul a fejetekben.) Nem írkálok privátokat, nem szekálok senkit, ti meg oltogattok. Miért is? Itt írkálok már évek óta, kérdést néhanapján írok, de mindig próbálok hasznos választ adni. Nem értem, miért vagytok ilyen frusztráltak. Megértettem, jó, oké! A válaszaival egyesek meg nézzenek magukba.
2019. aug. 29. 16:55
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes hogy mennyire érdekel mások egészségi állapota, de ha a tiédet teszik szóvá a bagózás miatt akkor megy a hiszti...
2019. aug. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Nem az egészségi állapota érdekelt eddig sem egyik munkásnak sem, hanem a balesetveszély, amibe belehajszolja az építtető őket. De már felvilágosítottak az ácsok itt, hogy aki tudja a dolgát, az nem esik le. Már írtam valamelyik kommentemben, hogy oké, elfogadtam, megértettem.
2019. aug. 29. 17:38
 30/34 anonim ***** válasza:
Terépcsecső
2019. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!