Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Karrier városban vagy álomlaká...

Karrier városban vagy álomlakás vidéken?

Figyelt kérdés

Ha el tudnátok helyezkedni városban,jobb munkahelyen,lehetne karrier meg jobb fizetés.

De vidéken meg olcsón hozzá lehetne jutni egy jó kis családi házhoz,amilyenről mindig is álmodtatok,lenne udvar,lehetne tartani kutyát,macskát stb.

Városban meg maradna egy albérlet panelban,ami sosem lenne a tiéd.

Melyiket választanátok?

Viszont vidéken nincs munka vagy legalábbis kevesebb pénzért és kevesebb szakértelmet igénylő munkák vannak.



2019. márc. 22. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
hát én a saját lakásomból költöztem el és mentem 300km-rel arrébb albérletbe a jobb munkalehetőség miatt.. nem bántam meg... házat később is tudsz venni, akár később építeni is ha olyan munkát sikerül találnod amibe van lehetőséged karriert építeni...
2019. márc. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom te merre laksz, de felénk vidéken is csak a lepusztult őskövület családi házakat lehet megkapni olcsón.
2019. márc. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én meg pont fordítva vagyok, elég volt a nagyvárosból, meg az idegeskedésből. Napi 1 óra kocsikázás mire parkolót sikerül fogni.

Most kisváros, kevesebb pénzzel- de idegeskedés nélkül.

(a nyugalom a hosszú élet titka)

2019. márc. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem gyerekkori álmom egy családi ház,egy Kádárkocka is megteszi.Olcsón lehet kapni vidéken.Pesten meg az albérlet is drága,nem hogy saját lakás,neadjisten családi ház.
2019. márc. 22. 21:23
 5/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok én mondjuk nem Pestre mentem, hanem Győrbe.. Győrben is van elég jó munkalehetőség és a Győr melletti falukban (25-30 km-re - max 20 perc kocsival) vannak olcsó családi házak
2019. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ingázás. Jó munka Pesten. Pest közelében egy álomház. Egy családos ismerősöm így csinálja (felesége van és három gyönyörű, egészséges, boldog gyermeke). Mondjuk az más, hogy többet kéne utazni, de valamit valamiért. :)
2019. márc. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kozeput.

Videken van hazam, varoson alberlet amit a munkahely fizet.

Kertvarosi reszre tervezek koltozni, mihelyt fel tudom venni a hitelt, hogy annak is egy reszet a munkahely fizesse.

2019. márc. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!