Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kellene kezelnem ezt...

Hogyan kellene kezelnem ezt az embert?

Figyelt kérdés
Logisztikai és szállítmányozási ügyintézőnek tanulok nappalin, most leszek 2.éves. Heti 1x van gyakorlata az egész osztálynak, mindenki más cégnél van. Én egy nemzetközi cégnél vagyok és iszonyatosan bunkó, lekezelő, semmi nem jó neki...valami feladatot kiad akkor "hop-hop-hop"-ol. Sokan nem szeretik ott a cégnél. Szeptember 2-11-ig távolléti engedélyem van a sulitól, mert családdal elutaztunk külföldre, iskola tényleg elengedett, semmi gond. Cégnél felhívtam a főnököm, hogy sajnos ezen a héten csütörtökön nem tudok menni, mert külföldön tartózkodom és ki oktatott, hogy én mit képzelek magamról, hogy első héten megpattanok... és, hogy itt volt az egész nyár stb. Felhívtam a sulit, mondták, hogy elküldik neki az igazgatói engedélyem és, hogy beszélnek vele, de már első évben is gyomor görcsel mentem be, a 4 hetes nyári gyakorlatról ne is beszéljünk...helyet nem nagyon tudok váltani, mert minden tele... és amúgy se szeretnek diákokat alkalmazni. Tök rossz kedvem lett, mit tegyek? Próbálják keresni másik helyet? Vagy hogyan viseljen el? Köszönöm előre is!
2019. szept. 2. 20:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Valahol igaza van, hogy már az első héten nem mész be, az eléggé visszatetsző.
2019. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Ne sértődj meg, nem személyes, de ez ékes példája annak, hogy miért utálom, ha gyakornokokat sóznak rám.
2019. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jól van, akkor majd megfogom magam azt haza utazom 2000 km-ről :)


Kedves 2.: Diákok is emberek, akármi közbe jöhet.

2019. szept. 2. 20:49
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha ez lesz az egyetlen ilyen alkalom, és a továbbiakban lelkesen, motiváltan és precízen dolgozol, akkor rád ez nem vonatkozik.
2019. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát most megtanultam, hogy gyakorlatos napokra MINDIG bemegyek, még 40°-os lázzal is.
2019. szept. 2. 20:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer belefér, de az elején mindig kényelmetlen, mert akkor még nem ismernek, nincs meg feléd a bizalom, és azt hiszik lógós link alak vagy.
2019. szept. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismernek, tavaly is ott voltam gyakorlaton.
2019. szept. 2. 20:54
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben megpróbálnék másik helyet keresni. Attól, hogy gyakornok vagy, feltételezem nem vagy fogyatékos és nem kell neked hop-hop-olni és nem kell lekezelően sem beszélni veled. Nyilván nem véletlen, hogy mindenki utálja.


Egyébként sokan panaszkodnak, hogy a logisztikában (is) munkaerőhiány van, így legalább elérik, hogy a gyakornok majd biztosan nem ott fog elhelyezkedni a suli után.


Én is idén váltottam munkahelyet, és már fél évre előre lefoglalt szállásom volt, amit jeleztem is a munkaadómnak. Semmi probléma nem volt belőle, de ha lett volna sem érdekelt volna, mert piacképes szakmával kb 1 héten belül találtam volna magamnak másik helyet.


A logisztikával ugyanez a helyzet, nagyon sok helyre keresnek embert. Nyilván gyakornokként kicsit nehezebb, de szerintem sok olyan hely van, ahol simán hosszútávra terveznének veled ha jelzed, hogy maradnál.

2019. szept. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 8-as! Persze, hogy nem vagyok fogyatékos :D egyszerűen lekezelő a stílusa. Holnap telefonálgatok, hátha valamelyik cég elfogad heti 1 napra...:/
2019. szept. 2. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!