Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért hitegetik az embert...

Miért hitegetik az embert miért nem mondják meg egyből probanap után hogy nem vesznek fel? Miért mondják hogy majd hívnak?

Figyelt kérdés
Annyira ideges vagyok!!!! Csak várok de lehet hogy feleslegesen!
2019. aug. 15. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ezt csinàljàk mivel úgy vannak vele ha lesz jobb akkor azt veszi fel ha nem akkor te is jó leszel. Szóval nem mondja hogy nem, mert lehet ugy alakul kellenni fogsz. Viszont szerintem ne vàrakozz arra az egy melóra. Próbàlkozz màshol is aztàn majd mész oda amelyik elöbb felvesz.
2019. aug. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én nem hiszem el hogy lehetnek ilyen emberek!

Ha megfelelő vagyok fel kéne venni egyből nem másokat is be hívni ha nincs ló jó a szamár is úgy vannak vele. Szemetladak!

2019. aug. 15. 15:50
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

nincs olyan, hogy próbanap

balekok vannak, akik ingyen dolgoznak egy-egy napokat, a vállalkozó meg röhög a markában, hogy sikerült ingyen megoldja a fél nyarat

2019. aug. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyetertek az utolsoval, ha nem fizetett az a probanap, akkor tobb, mint valoszinu, hogy minden napra jut egy ilyen probanapos es nem kell neki fizetni.


Pelda az egyik kozelemben levo etterem ajtajara kb mar 1 eve ki van rakva, hogy felszolgalot keresnek. Szerinted letezik, hogy egy ev alatt nem talalnak senki? Vagy csak mindenkit behivnak probanapra?

2019. aug. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért, kedves kérdező, mert te nem egy emberszámba vett kolléga vagy, hanem egy resource (erőforrás; élettelen tárgyakra mondják), akit a lehető legkevesebb költségből a legjobb hatásfokon ki kell hajtani. Szerinted ezek után fognak költeni arra, hogy hívjanak?


És hogy miért mondják mégis, hogy hívni fognak? Mert ha azt hiszed, hogy megkapod az emberi bánásmódot, akkor kontrollálhatóbb, nyugodtabb leszel. Ennyi. Könnyebben lerázhatnak így téged.

2019. aug. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Bizony, ez régi bevett szokás, ingyen munkaerő. És még lelekes és jól is csinálja.


Ellenben, ha adna visszajelzést, akár negatívot is, azt jelenti, hogy törődik az alkalmazottaival és szeretne jobb világot teremteni. Na a magyar emberek közt ez a mentalitás rég kiveszőfélben van.

2019. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!