Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen gyakran kakkantasz a...

Milyen gyakran kakkantasz a munkahelyen?

Figyelt kérdés

Én igyekszem elkerülni, de kb kéthetente csak becsúszik egy-egy alkalom, amikor nem bírom már hazavinni.

Kíváncsi lettem, hogy nálunk ki kakkant legtöbbször a munkahelyi wcbe, mert lehet, hogy én... De nem biztos. Mivel ezt úgysem tudható meg, gondoltam megkérdezlek titeket kedves válaszoló, hogy mennyi az annyi?


2019. szept. 3. 14:41
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én mindig bent munkahelyen. Ebéd után, délután 2-4 között szinte zarándoklatként mindenki elmegy kábelt fektetni, röhögünk rajta hogy kb sorban állunk, meg néha mondjuk a következőnek, hogy a helyében várnánk kicsit :D

Egyébként is jobb munkában nagydolgozni, ott ingyen van a wc papír, bár már megjegyezte az üzletvezető, hogy iszonyatos mennyiségű papírt elkulázunk.


35n

2019. szept. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Max félévente egyszer. De nálunk is van, aki minden nap.
2019. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

2 naponta kb. Az a baj hogy én az esetek 90% -ában reggel/délelőtt nagy wczek. Mire beérek a munkahelyre kb addigra indul be az emésztésem úgyhogy ez egyszerűen nem opció nálam.


Ezzel még soha nem volt gondom munkahelyen,még ellenben iskolában bőven. Sok troll gyökér van ám általánosban és gimiben. Ráadásul én nem vagyok egy trónolós fajta. De hát ki tudja a dolgát végezni miközben veri a budiajtót egy h*lyegyerek és azt ordítja hogy sz*rjál?! Egy nap megelégeltem, beáltam mégé amikor pisilt és ráordítottam hogy "hugyozzál máááár." "Mi ez a mikrop*nisz b*zdmeeeeg?" Na többet nem csesztetett de más sem mert ugyanezt bejátszottam velük.

2019. szept. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ahh, na igen. Nekem is ilyen 9 és 11 között indulnak be a dolgok, máskor nem igazán megy..... most már előre vakarózok hogy mi lesz ma, 10-től megbeszélésem lesz... :DDDD


Suliban inkább előre görnyedve "vittem" haza, de most itt simán elrendezem, nálunk olyan szerencsés a helyzet, hogy a mosdó úgy van kialakítva, hogy belépsz a folyosóról az előtérbe, és ezt az ajtót tudod zárni... onnan egy zár nélküli ajtón tudsz bemenni a fülkébe. Tehát senki nem tud az ajtó előtt ácsorogni közvetlenül, így azért kicsit nyugodtabb a helyzet. Ráadásul alig 2-3 ember jár ebbe a mosdóba, a többiek a másikat használják. Már csak valami lágy muzsika kellene, meg egy tv. :DD

2019. szept. 5. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!