Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki soha az életbe nem menne el gyárba 12 órázni?

Figyelt kérdés
Nem nézem le azokat, akik ott vannak.Inkább sajnálom őket. Nem vagyok gyenge ember, sem lusta. De egyszerűen nem bírom elviselni a monoton munkát, a bezártságot, a 12 óra állást, a gép zúgását, kb pánikrohamom lesz tőle. Bármi mást csinálnék, csak azt nem. (najó boncmester sem lennék..) Ha az lenne az egyetlen lehetőség, én tuti megölném magam, annyira nagy stresszt vált ki belőlem. Jelenleg boltban dolgozom, azt szeretem. Szóval van rajtam kívül valaki, aki így érez/megért/egyetért velem? 24N
2019. szept. 3. 16:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
88%
Én 2 percre nem mennék gyárba dolgozni
2019. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%
Persze, szerintem sokan.
2019. szept. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Én sajnos voltam ott, 2 napig bírtam.. :(
2019. szept. 3. 16:23
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Soha ne mondd, hogy soha, ha választanod kellene, hogy utcára kerülsz, éhen halsz vagy elmész gyárba dolgozni nyilván az utóbbit választanád.
2019. szept. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Hat pont nem. :D Ez ( es ez az egyetlen egy!!) az a kategora hogy inkabb a halal.
2019. szept. 3. 16:26
 6/25 anonim ***** válasza:
77%
Én is voltam 2 évig azért tudom miről beszélek. Szarba se veszik az embert, de az aki ott dolgozik szerintem saját magát se becsüli, vagy nem képes többre..olyan nincs hogy nincs más meló
2019. szept. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően nem mennék, legalábbis nem betanított munkásnak. Alapvetően azért sem, mert sokkal hasznosabb tudásom van amit tudok kamatoztatni több helyen (Építés kivitelezés).
2019. szept. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

1,5 évig voltam soron 8/10/12 órában.. Nincs az a pénz, amiért visszamennék😂

20/F

2019. szept. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem sok hasonló semmirekellő van aki inkább otthon ül. Én sem jó kedvemben mentem gyárba melózni de éppen nem volt más és egész jól fizetett.
2019. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem szívesen mennék oda. De ha a gyerekeimet nem tudnám etetni, mert nincs munkám, és nem lenne más lehetőség, akkor elmennék, és erőfeszítést tennék, amit csak tudok, hogy kibírjam valahogy. Ha beleőrülök, akkor se vagyunk rosszabb helyzetben, mint az öngyilkosság esetén (ugyanúgy állami gondozásba kerülnek a gyerekek), de ha sikerül kibírni, akkor még van esélyem más munkát találni egy idő után. Sőt, az idegi problémákból lehet, hogy sikerül kigyógyulnom, de az öngyilkosság végleges. Átérzem, amit írsz, de én akkor is megpróbálnám.
2019. szept. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!