Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki soha az életbe nem menne el gyárba 12 órázni?

Figyelt kérdés
Nem nézem le azokat, akik ott vannak.Inkább sajnálom őket. Nem vagyok gyenge ember, sem lusta. De egyszerűen nem bírom elviselni a monoton munkát, a bezártságot, a 12 óra állást, a gép zúgását, kb pánikrohamom lesz tőle. Bármi mást csinálnék, csak azt nem. (najó boncmester sem lennék..) Ha az lenne az egyetlen lehetőség, én tuti megölném magam, annyira nagy stresszt vált ki belőlem. Jelenleg boltban dolgozom, azt szeretem. Szóval van rajtam kívül valaki, aki így érez/megért/egyetért velem? 24N
2019. szept. 3. 16:20
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy a kutyát nem lehet láncon tartani (még ha 20 méteres is), nem lehet kennelben tartani, de ember lakhat 5 négyzetméteren, dolgozhat napi 20 órát...


Ja és inkább eszek száraz kenyeret, minthogy gyárba menjek.

2019. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Diakmunkaskent voltam egy hetet. Soha tobbet, csak ha a gyerekem jolete fugg tőle. Stressz, sírógorcsok, gyomorfajdalom, hanyinger. Persze fugg a gyártól is, de leginkabb személyiség. Nem nekem való, en elismerem, gyenge voltam hozza. Meg a legtöbb diak is. Ugyanazokkal csak ritkan találkoztam, a legtobben nehany nap utan feladták, már a diakszovetkezetnel is mondták hogy még ne éljem bele magam hogy mi lesz egy honap mulva ha maradni akarok. 😄
2019. szept. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#11 számból vetted ki a szót.
2019. szept. 3. 16:42
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Én gyárban dolgozom, bár vezető beosztásba, de nálunk sincs napfény és egy 2x2 méteres irodában vagyunk ketten :D Én szeretem,bár jó lenne ha lenne ablak. Na de sose 12óráznék. Sajnálom is beosztani a beosztottakat, nem rajtam múlik ugye, de muszáj annyit dolgozni, legtöbbször hétvégén is. Bár ők bírják, azért nem olyan gáz a helyzet, ha 8 órában csinálhatnák, akkor szerintem semmi bajuk nem lenne, még így is hogy 3 műszak van
2019. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Miss Endzsi ***** válasza:
94%
Könnyen kapok pánikrohamot, de teljesen megszokható a gyár. 4 hónapot dolgoztam ott, nagyon szerettem.
2019. szept. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyarral nincs gondom, voltam mar.

Viszont 12, de 10 oras sem dolgoznek sehol.

2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Ha rákényszerülnél, csinálnád?
2019. szept. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%
hogy menák má oda dógozni mikó töb diplyómás ételmiségi polgár vagyok? Ez egyértelmű, nem vagyok odavaló mivel túlképzet vagyok. :)
2019. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
HA nem lenne más és nem lenne tartalékom akkor nyilván csinálnám de mindig van más
2019. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
80%

"de az aki ott dolgozik szerintem saját magát se becsüli, vagy nem képes többre..olyan nincs hogy nincs más meló"


Na és szerinted milyen gazdasági következményei lennének annak, ha senki nem lenne hajlandó a gyárakban dolgozni és be kellene zárni őket? Nem kellene lenézni őket, semmivel sem rosszabbak, mint te vagy én vagy bárki más.

2019. szept. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!