Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan rajtam kívül,...

Van itt olyan rajtam kívül, aki soha az életbe nem menne el gyárba 12 órázni?

Figyelt kérdés
Nem nézem le azokat, akik ott vannak.Inkább sajnálom őket. Nem vagyok gyenge ember, sem lusta. De egyszerűen nem bírom elviselni a monoton munkát, a bezártságot, a 12 óra állást, a gép zúgását, kb pánikrohamom lesz tőle. Bármi mást csinálnék, csak azt nem. (najó boncmester sem lennék..) Ha az lenne az egyetlen lehetőség, én tuti megölném magam, annyira nagy stresszt vált ki belőlem. Jelenleg boltban dolgozom, azt szeretem. Szóval van rajtam kívül valaki, aki így érez/megért/egyetért velem? 24N
2019. szept. 3. 16:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mennék. Biorobotokként kezelik az embereket a legtöbb helyen.

Betanított jellegű sormunkán voltam egyszer, pár napig, mint alkalmi dolgozó. Szünet alig volt, lóhalálában enni, vécézni, ha félrefordult az ember inni, már korbácsként csattant a művezetőnő hangja. Rádió sem szólhatott. Amúgy a társaság nem volt rossz, de nyilván csak a szükség hozta így.

Voltam takarítónő is egy átmeneti ideig, apartmanlakásokban. Na, százszor inkább az, mint a gyári meló! Még ha valljuk be, fárasztó tud lenni. Ha minden kötél szakadna és nem lenne más lehetőségem, takarítót mindig keresnek.

2019. szept. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
#20...igazad van de szerinted az emberek azért dolgoznak gyárakban hogy óvják a gazdaságot? Szükségesek a gyári munkások, csak én nem lennék már az..szakmámban dolgoztam 2 évig, nem is szalagmunka és szerettem csinálni de megalázó volt a 150ezres fizu meg hogy nem vettek emberszámba. Ez a rendszer hibája, de nem fog pozitív irányba változni, mert az embereken lehet spórolni.
2019. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
És ez nem lenézés, de szerintem aki 8-12órákat vergődik a szar fizetéséért és egész életében azért dolgozik hogy ne vigye el a bank a házat meg a következő fizuig maradjon pénz 5 kiflire az elvesztegeti az életét. Mint mondtam én is dolgoztam gyárban, gyüjtögettem a kis fizetésemet és saját vállalkozást indítottam. Tovább lehet fejlődni. A helyemet meg átvette más. Nem jó dolog megragadni egyhelyben, hiába tűnik úgy hogy "itt legalább biztos a helyem, még ha keveset is keresek" mert az a hajó nem visz sehova
2019. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Dolgoztam már gyárban és dolgoztam már 12 órás munkaidejú helyeken is. Nyilván egyik sem volt a szívem csücske, és már nem is mennék vissza újra, most, hogy már elszabadultam.

De amíg tartott, ki lehetett bírni. A fizetés korrekt volt mindkét esetben, a munka nem túl bonyolult és a társaság nagy részével is egész jól kijöttem.

Egynek jó volt mindkettő, de örülök, hogy azóta már tovább tudtam állni.

2019. szept. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szerintem olyanok is sokan vannak, akik soha az életben nem mennének el egy boltba dolgozni.
2019. szept. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!