Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lenne benned harag, ha a...

Lenne benned harag, ha a munkáltatód zsugori lenne veled szemben? (42/N)

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem, de pluszt nem rakok a munkámba, annyi ötletet, know how-t lopok el amennyit nem szégyenlek, és adott esetben a konkurenciánál több pénzért folytatom a karrierem.


Szóval ne spúroskodj a kulcsemberekkel...


Gumicsontot dobni nekik, nyaralás, bónusz, karácsonyi ajándék so on...

2019. szept. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd, kérlek?
2019. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lenne leginkább akkor ha kivételezések vannak, tehát van akivel nem az hanem mondjuk csak velem, vagy a dolgozók egy kisebb részével. Akkor kevésbé haragudnék ha egytől egyig mindenkivel ilyen lenne, akkor simán beadnám a felmondásom és kalap. Az meg még inkább bosszantana ha csak velem lenne ilyen.
2019. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen van, epp most "lopott" meg 2 nap szabadsaggal.

Ahogy masokat is.

Nemreg lett fonok, es 10 nap alatt tonkretett mindent amit felepitettunk 10 ev alatt.

2019. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem. Amikor alkalmazott voltam, tudtam hogy kevés pénzért dolgozok, de valahol kellett tapasztalatot szereznem és legalább valamennyi kezdőtőkét saját vállalkozáshoz. A vezetőség elkezdte csökkenteni az alapból is kevés fizut, a végén már a szakmunkás minimálbért kaptam. Megmondtam hogy felmondok 1 hónap mulva, keressenek valakit a helyemre..úgy is volt. Azóta már csődbe is ment a cég, mert minden fiatal otthagyta és nem találtak új embereket /meg egyéb sóherséghez kapcsolódó okok miatt/
2019. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!