Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szokott beszélgetni veled a...

Szokott beszélgetni veled a főnököd?

Figyelt kérdés
2019. szept. 4. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szokott.Csak nem sokat ertek belolle :/
2019. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szoktunk beszélgetni.
2019. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
Igen, rengeteget. Ami különös mert magánvállalkozó vagyok
2019. szept. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

A közvetlen vagy a nagyfőnök? Utóbbi többnyire csak akkor áll szóba az emberrel, ha bele akar kötni valamibe.

A közvetlen főnökömmel viszont elég jó a viszonyunk, szoktunk kötetlenül is beszélgetni, viccelődni is napi szinten. A munkámhoz elengedhetetlen, hogy kommunikáljak vele és szerencsére ő egy nagyon jó fej, értelmes és empatikus ember. Sokan kedvelik.

2019. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Igen, nem is keveset, persze ha van rá idő, mostanában elég feszített a tempó
2019. szept. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ott ül mellettem fél méterrel egész nap
2019. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha gáz van és le akar cseszni. Ilyenkor adunk egymásnak és mindenki megy a dolgára. Akkor szar volt, amikor a létra alján voltam. Most már majdnem egyenrangú félként faragjuk egymást ha jön. Én nem keresem őt.
2019. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen, szokott, jófej ember. A mi csoportunk kb. 30 emberes, amit vezet. Ha épp nincs mondanivalónk, akkor is menet közben odanéz ránk, megkérdi minden oké-e. Ha nincs munkával kapcsolatban semmi, akkor időjárás, vagy ilyen általános témák. Eléggé közvetlen, amit sokan közülünk kihasználnak sajnos, de még mindig jobb, mintha egy távolságtartó suttyó paraszt lenne.
2019. szept. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
34%

A közvetlen főnököm nem szokott velem beszélgetni. Tudja jól, hogy nincs rá igényem: nekem elég, ha megmondja, mi az aznapi feladat, utána azt megcsinálom, de nem vagyok kíváncsi senkire, nem hiányzik az üres fecsegés a semmiről. Dolgozni járok be, nem haverkodni.

Az eggyel magasabb szintű főnököm már rosszabb: úgy gondolja, ha előadja a haverkodást, azt fogjuk gondolni, hogy emberszámba vesz minket, nem csak az érdekli, hogy a számok meglegyenek. Próbálkozik a jóember, hogy mi történt a pihenőben, de általában pont ilyenkor szoktam előkapni valami nagy, hangos és szikrázó kézi szerszámgépet, amiből hamar rájön, hogy nincs itt keresnivalója.

2019. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

#9 szerencsére nincsenek ilyen mentalitású kollégáim, mint te.

Igen, szoktunk, nem mondom, hogy barátnők vagyunk, de bizalmi viszony van köztünk.

2019. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!