Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan főnököd,...

Volt már olyan főnököd, akinek mindent megtettél, de mindig más követelményeket támasztott veled szemben? Megfelelni nem tudtál neki, a többi, meg az új főnöknek negatìv véleményeket mondott rólad, előtted meg megértő személyiség. Volt ilyen veletek?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem volt.
2019. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor egy szerencsés ember vagy.
2019. aug. 24. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Az vagyok.
2019. aug. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki.
2019. aug. 24. 21:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát még én!
2019. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem volt még. Nem azért, mert szerencsés ember lennék, hanem azért, mert nem a főnöknek dolgozok, hanem magamnak és a fizumért. Ha a szerződésben lévő dolgokat megcsinálom, akkor megkapom a fizut. Ha ezenfelül elvárnak valamit a vezetőség részéről, akkor én is elvárom, hogy normálisan álljanak hozzám.

Amúgy a jelenlegi főnököm részben olyan, amilyet leírtál: Mindenen problémázik, sosem elég jó neki semmi. Újoncként még próbáltam kihozni magamból a maximumot, most már félgőzzel csinálom az egészet és sokszor munkaidőben is a saját dolgaim intézem.

2019. aug. 25. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt, fel is mondtam. Mikor már idősebb kollégák szóltak neki, hogy egy délutánra egy heti mennyiségű munkát adott ki nekem, és másnap meg üvöltözött hogy nincs kész minden.... Mindezt azért mert "fiatal még, bírnia kell háromszor, négyszer annyit mint a többieknek"

Bezzeg ha neki volt valami magánéleti gondja, vagy bármi akkor nem volt baj hogy nem tudsz dolgozni miatta mert jött utánad panaszkodni és hallgasd végig bólogatva...

2019. aug. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!