Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nő vagy férfi? Melyik legyen...

Nő vagy férfi? Melyik legyen inkább a főnököd?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyik nemet preferáljátok jobban, ha vezetőről, főnőkről van szó. Kinek a vezetése alatt dolgoztok szívesebben? Én férfi főnökkel jobban kijövök, de ez csak az én személyes tapasztalatom. Légyszíves írjatok nemet is ha lehet! 34/F

2019. márc. 14. 19:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
52%
Nekem mindegy a főnököm neme mondjuk ha csinos szingli nő aki véletlen vonzódik hozzám nem lennék oly szívtelen hogy lekoptassam főleg ha a korosztályom :3
2019. márc. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Metionin ***** válasza:
86%
Nekem mindegy csak korrekt legyen. Alapjában véve fiúkkal/férfiakkal mindig is jobban kijöttem de a főnökkel nem haverkodni kell.
2019. márc. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

Könnyebb kérdésed nincs esetleg? :)


Az én férfi főnököm hisztisebb tud lenni, mint egy menstruáló kamaszlány. :D


Volt már nő főnököm is.


Saját véleményem, hogy nem a neme dönti el, hogy jó főnök-e, hanem az, hogy ért-e ahhoz amit csinál, hiteles-e, és ne személyeskedjen, hanem kizárólag a munkám alapján ítéljen meg.

2019. márc. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%

Férfi, ezerszer is inkább férfi! Volt női főnököm. Soha többet!

A nőknél a kétszínűség alapértelmezett, ezt látom mindenfelé. Azzal is jópofiznak, akit amúgy nem kedvelnek és utána ki is beszélik a hátuk mögött, ez teljesen természetes viselkedés.

Nem beszélve a féltékenységről, a szeszélyességről. Az érzelmek erősebbek bennük mint a rideg logika. Egy vezetőnél nem a legjobb.


Egyébként magam is nő vagyok, csak nem ez a fajta. Rólam mindenki tudja, hogyan viszonyulok hozzájuk valójában. Azok is, akiket kedvelek és azok is, akik nem. (Habár a mai világban őszintének lenni csak hátrány, eddigi tapasztalataim szerint.)

2019. márc. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
79%
Ja, bocs, 3. vagyok, 38/F.
2019. márc. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%

Egyértelműen férfi. Sok vezető (pozícióban lévő) embernél dolgoztam már, teljesen vegyesen, nőből gyakorlatilag 0 azaz nulla egyén volt alkalmas következetes vezetőnek.

Férfiból is volt 1 totál alkalmatlan, de a többi végül is tette a dolgát.

2019. márc. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%
...42/F
2019. márc. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Noblesse Oblige ***** válasza:
72%
Nem tudom. Csak férfi főnökeim voltak eddig.
2019. márc. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
58%
Mindenféleképpen nővel szeretnék mindig is dolgozni. Ők is tudnak erőszakosak lenni, de akkor is jobban elfogadható tőlük ez a stílus, mint egy hapsitól. /37F/
2019. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%

Nekem egyszer volt női főnököm, aki féltékeny volt rám fogalmam sincs miért. Azóta csak férfiak, és velük sokkal jobban tudok együtt dolgozni, bár köztük volt hisztis, türelmetlen főnök, de mégis több évig együtt tudtunk működni, mert nem támadtam vissza, alkalmazkodó vagyok.

De amúgy tényleg mindegy a neme, ritka az, aki jó vezető is, és megtalálja az egyensúlyt többek közt a szigor és a megbecsülés témában.

38N

2019. márc. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!