Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rossz ember vagyok ha nem...

Rossz ember vagyok ha nem érdekel hogy ki honnan jött?

Figyelt kérdés
Sok új kollega megfordul nálunk,elég átjáróház van. Na már most ilyenkor ugye megy a csekkolas,hogy ki honnan jott? Van e parja? Egyedul el e? Van e gyereke? Szoval ez a normalis. Es itt vagyok en. Akit egyszeruen nem érdekelnek az ilyen hattersztorik. Nem szeretem a szokasos ismerkedesi koroket. Akkor kezdenek ezek az infok csak erdekelni ha mar megismeruk egymast jobban de sajnos az ismerkedeshez meg kellenek ezek a kezdolokesek szoval ordogi kor. En pedig nem birom ravenni magam a fals erdeklodesre. Rossz ember vagyok ha nem érdekelnek ezek?
2019. szept. 6. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember. De ezek kellenek ahhoz hogy vhol elkezdődjön a beszélgetés ismerkedés.

A nőknél tipikus még a mit főzzek holnapra téma.

2019. szept. 7. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz ember, pacsi, mert én is ilyen vagyok:).

Ellenben van egy ismerősöm, aki ezt rendszerint végigjátssza szép módosan, de részben vagy azért, mert a "small talk"-ot akarja követni (mutatva, hogy ő mennyire különb, lásd, mint a Barátok közt volt Claudiájának a modora). Vagy azért teszi, hogy kipuhatolja, hogy a másiknak mi a gyengéje, veszélyt jelent-e számára, így képez magának egy ellenséget vagy szövetségest.

2019. szept. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen kollégám. Egyszer lesérültem és bekötött lábbal mentem be. Őt nem igazán érdekelte, hogy mi van velem, így ő volt az egyetlen aki nem kérdezte meg heteken át.

Ezzel kapcsolatban kiírtam egy kérdést és még én lettem itt leb*szva, hogy hogy merem elvárni tőle hogy rákérdezzen. Másik, hogy sosem kíván viszont jó étvágyat ha eszünk meg ilyenek... Amikor ezeket leírtam dettó lelettem cseszve.


Na mármost szerintem ez már kicsit flegmaság és a bunkóság határát súrolja de úgy tűnik ez csak nálam van. Mivel nálatok egy átjáróház a munkahely így egyáltalán nem hibáztatlak. Sőt ez a kollégám sem rossz fej, csak magának való.

2019. szept. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3# erdekes. Ezeket amiket leirsz pont lattam is egy kerdesnel de pont a “mindent leszrok” ember szemszogebol
2019. szept. 7. 15:06
 5/5 anonim ***** válasza:
2019. szept. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!