Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lenéznek és folyton a...

Ha lenéznek és folyton a hibát keresik a munkámban, akkor váltsak?

Figyelt kérdés

1,5 éve dolgozom a helyen. Van egy nő, aki elég domináns, elnyomó személyiség és persze engem is kipécézett magának már az elején. Akkor ezt megbeszéltük, de a helyzet nem javult. Mások előtt rosszat terjeszt rólam a munkámmal kapcsolatosan, emiatt úgy vettem észre nem bíznak bennem a többiek. Teljesen hülyére vagyok véve. Életképtelennek hisznek, pedig minden probléma nélkül végigviszem a napot, sőt az újaknak is mindig segítek.

Valahogy úgy érzem bármit teszek nem lesz már jó.. be vagyok skatulyázva, nem tudok kitörni.


A kolléganővel nem lehet beszélni. Nem érti mit szeretnèk, tagad és ha szólnèk is a főnökünknek mèg lehet én jönnek ki vesztesen az egészből.


Ti váltanátok?


23/L


2019. szept. 9. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Válts, de ezt a bánás módot szerintem minden fiatal megtapasztalja.
2019. szept. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a céged etikai kodexét, mondd meg neki, hogy mivek sérti a magatartása veled szemben a cég etikai kódex, ha folytatja kötelező jelentened a vezetőségnek.


Még egy bevásárlóláncnak is van etikai kódexe, pl. Aldié:

[link]


"1.3. Vétségek jelentése

Minden munkatárs köteles jelenteni a törvények, a Magatartáskódex vagy egyéb vonatkozó

irányelvek megsértését. Ezzel kapcsolatban alapvetően minden esetben a mindenkori

feletteshez kell fordulni. Amennyiben ez az adott esetben különleges körülmények miatt

nem tűnik célszerűnek, úgy minden munkatársnak lehetősége van jelenteni a következő

felettesi szintnek, az ALDI Alert Line-nak, vagy a helyi bizalmi ügyvédnek."


"7.3. Egyenlő elbánás

Az Egyesült Nemzetek Alapjogi Kartájára és Az emberi jogok és alapvető szabadságjogok

védelméről szóló egyezményre támaszkodva az emberi jogokat alapvető értékeknek

tekintjük, amelyeket minden munkatársunknak tiszteletben kell tartania és figyelembe

kell vennie.

Elutasítjuk a jogszerűtlen diszkrimináció és a tisztességtelen magatartás minden formáját.

Az ilyen eljárások törvényellenesek, és ellentétben állnak a Magatartáskódexünkkel."

2019. szept. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb lenne hamarosan váltani. Hasonló dolgokat tapasztalok én is.Ha valami elkeveredik rajtam keresik szándékosan mondják hangosan,olyan kollégák is akikkel nem voltam egy váltásban, hogy tegnap elkeveredett ez vagy az,hogy biztosan meghalljam.Meg vannak más dolgok is.Pedig nem én vagyok a legpontatlanabb munkás.Mar nagyon unom a kollektívát,a munkahelyet.Úgy érzem nem ezt a munkát kellene végeznem és ez csak felerősíti bennem az érzéseket. De most nincs más.Nem ez az utam.
2019. szept. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó pont ugyanez történik velem is.. Ha valami elkeveredik persze, hogy én voltam a balf... (közbe mégsem)

Pont múlthéten volt egy ilyen eset. Úgyhogy teljesen átérzem.

2019. szept. 9. 21:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Van akiket sokszor érthetetlen okokból nem fogad be a kollektíva és ezt kimutatja látható vagy kevésbé látható de érzékelhető módon, az utóbbi gyakori.Ezt tapasztalom a jelenlegi helyen.A fizetés aránylag jó,pontos és mégis ennek ellenére is átjáró ház van itt,nem maradnak meg a munkások. Rossz a szervezettség,a munkaidő beosztás az meg megengedett,hogy a munkások egymást szívassák.
2019. szept. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!