Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely esetén ügyfélkapu...

Új munkahely esetén ügyfélkapun mennyi idő múlva kell lássam a bizt jogviszonyt? Ha két hete vagyok egy helyen és ügyfélkapun még nyoma sincs nem furcsa?

Figyelt kérdés
2019. szept. 9. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte azonnal látnod kell. Engem pénteken jelentettek be, hogy következő hétfőtöl ott dolgozom, már péntek délután láttam az ügyfélkapun.
2019. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem volt úgy ahogy az első írta, de kisebb cégnél 2 hét is eltelt


visszamenőleg ott volt, nem csaltam vele, csak később került be

2019. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát épp ez a furcsa hogy nagy cégnél 1000 alkalmazott ott még értem hogy idő mire átfut az admin struktúrán, na de kis helyen 10 alkalmazottal ott hogyhogy nem azonnali?

Ahova naponta 20 ember lép be ott ez idő de ahova félévente 1 ott miért idő?

2019. szept. 9. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagy cégnél, 1-1 közmunka programváltáskor több száz dolgozót jelentettük be a nav-hoz, pár kattintás, ha megvolt a lista már előtte való nap megcsináltuk, de legkésőbb az első munkábaállás napján. Ott úgy voltak vele egyszerűbb valakit töröltetni, minthogy büntit kapjon a cég a be nem jelentésért. Szerintem nyugodtan kérdezz rá, lehet elmaradt.
2019. szept. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy 1000 fős cégben van egy komplett HR osztály, akik tudják hogy mi a teendő.

Kis cégben csak az ügyvezető, aki nem feltétlen. Van h csak számfejtéskor jut eszébe h amúgy felvett valakit 3 hete.

2019. szept. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!