Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez a helyzet szerintetek is...

Ez a helyzet szerintetek is arra hasonlít, hogy szeretnének kitúrni a munkahelyről? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Kezdetben ha elrontottam valamit egyesek arról beszéltek a hátam mögött,nevettek.Kitartottam utána elfogadtak bár nem vagyok a menő arcok között,de nem vagyok az egyetlen.Pontosan látszik kit fogadnak be azonnal és ki az aki kilóg a sorból,pedig se én se a többi ember aki úgymond kilóg a sorból nem ártott senkinek.A kolléganőim van,hogy átmennek a másik asztalhoz,telefonhoz segíteni,ha összeszalad a munka visszajönnek vagyis az egyik a másikra úgy kell erélyesen rászólni.Ha nincs is megrendelés előkészületek mindig vannak.A nagybátyám felesége is ott dolgozik és összetűzésbe kerültünk a munka miatt mert egyszer ellentmondtam neki,mert intézkedni akart részlegen ahol dolgozom,bár ehhez nincs semmi joga azóta lesi az alkalmat,hogy leminősítsen engem is,a munkámat is ő ilyen bosszúálló típus.Megy a pletyka is ezerrel a kétszínű jelző enyhe kifejezés a kollektívára.Ez egy étterem konyhája. Egy részlegre,munkásra sok minden rávan pakolva,köszönet az nem sok van benne.Pl.a szakácsoknál többen dolgoznak és a megrendelések kellős középen szólt multkor az egyik mi kell neki pedig reggel szépen kérdeztem kell-e nekik amit mi készítünk nekik. Azt ők is megtudnák csinálni,többen is vannak múltkor munkás hiány miatt egyedül voltam ők meg ki- be szaladoztak szünetre,és még volt képük kérni, hogy készítsek sós palacsinta masszát meg egy mártást.A mi részlegünkön is van elég munka és ahol több a munkás tudnának segíteni ha baj van nem még rám pakolni többet. Stresszes,sokrétű a munka.Volt,hogy sírtam munka után a stressztől.
2019. szept. 11. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:

És még a gyári melót szidják, hogy szar.

Én a helyedben már rég másik állás után néztem volna, dolgozzon hülyék közt az, akinek nem jut jobb!

2019. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jól írod itt hülyék vannak,alig három hónapja vagyok itt eddig nem értettem miért megy el sok munk mostmár látom, tapasztaltam.A fizetés amúgy korrekt időben is van és mégis kevés munkás van itt évek óta. Átjáró ház van.
2019. szept. 11. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, okkal átjáróház? Szerintem menne neked jobb állás is. Hagyd ott a 'csába az ilyen görényeket.
2019. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Így gpndolom én is,semmu pénz nem ér annyit.
2019. szept. 11. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!