Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Na most akkor ciki a fizikai...

Na most akkor ciki a fizikai munka vagy nem?

Figyelt kérdés
Olvastam itt pár kérdést ezzel kapcsolatban.Sokkal többre tartják az emberek a diplomás, szellemi munkásokat, ráadásul ugye nekik sokkal jobb a munkaidő beosztásuk. 8- 16ig vannak általában. Ebből is látszik, hogy nekik még a munkaidejük is sokkal kedvezőbb, jobb, elviselhetőbb. Csinosan öltözködnek, nincs éjszakázás nekik, nem fáj semmijük, max agyilag fáradnak le. Ugye a fizikai munkások meg több műszakban dolgoznak, sokszor 12őznek, gépekkel dolgoznak, nincs diplomájuk, meg ilyenek... Ahol én melózom egy boltban mint eladó, ott is érezni ezt, hogy az irodisták lenézik a fizikai melósokat... De miért ciki? Ha nem lennének fizikai melósok, itt hatalmas bajok lennének. Mi is érünk annyit, mint egy diplomás szellemi melós. :\
2019. szept. 11. 21:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
39%
Voltam már mindkét oldalon. Fizikai munkásként keztdem, most irodista vagyok. És tapasztalatból mondom, a diplomás, szellemi melós nem ér annyit, mint egy fizikai. A fizikai melós Sokkal Többet Ér.
2019. szept. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi mennyit ér, azt a munkaerőpiac már eldöntötte, méghozzá a fizetésekkel
2019. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 konya bence ***** válasza:
66%
Hát tartsák csak cikinek :D én villanyszerelőként röhögve elélek havi 600 nettobol :D ja és magyarországon melozok
2019. okt. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!