Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan esett rosszul vagy...

Jogosan esett rosszul vagy túlérzékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Új vagyok egy munkahelyen, 3 napja vagyok ott. A kolleganőm mondta,hogy mit kell megcsinálnom, de én valamit félreértettem,és egy kicsit másképpen csináltam meg,mint ahogy kellett volna. Aztán elmentem máshova mert több dolgom volt,és odanéztem,és pont láttam,hogy meglátta, amit csináltam, megfogta a fejét,és elkezdett nevetni meg mondta,hogy "jaajj istenem". Erre egy másik kollega kérdezte,hogy min nevet ,és a kolleganőm mondta,hogy majd elmondja neki. Ezután odamentem hozzá,és kérdeztem jól csináltam-e amit kellett, és aztmondja,hogy egy kicsit elrontottam, nem így kellett volna. Szóval tuti,hogy azon nevetett amit elb*sztam. Jogosan esett rosszul?
2019. szept. 13. 08:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A nevetes miert esik rosszul?


En speciel egyszer majdnem felgyujtottam az egesz irodat(ahol eredeti NAV felé bemutatando es egy céges penzügyi doksik vannak pl eredeti szerzödesek,joforman potolhatatlan minden)

amikor az égö doksival rohantam a mosdoba mert nem allt el a tüz a fönök a masik irodabol meg csak kiszolt hogy te most amugy mit csinalsz? En szabadkoztam elmondtam mi ment tönkre mit hogy fogok beszerezni es hal eg csak röhögött


Masik munkahelyen (az meg faipari cég raadasul)a raktarban a kukat gyullasztottam fel veletlen es a vezetök ott is csak röhögtek poenkodtak hogy akkor most kicsit legalalbb lejjebb ment a szemét.


A nevetes pont pozitiv

2019. szept. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem is az,hogy nevet, csak hogy ha nem kérdezek rá,tuti kidumál a hátam mögött hogy milyen béna vagyok.. Bár lehet tényleg én látom rosszul.
2019. szept. 13. 08:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jofejek csak.

De ha ilyen kisebbsegi komplexusod van nem lesz jo dolgod

2019. szept. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sokkal könnyebb úgy az élet, ha megtanulsz magadon is nevetni :)
2019. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát ha tényleg viccnek szánták akkor okés (:
2019. szept. 13. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Ez nekem is rosszul esett volna..

Viszont, amit az 1-es ír szituációkat ott még örültem is volna annak, ha nevetnek és nem kirúgnak vagy leüvöltik a fejem. De teljesen máshogy nevetnek akkor, mint nálad. Szerintem ez bunkóság volt.

Próbáld meg addig úgy csinálni a dolgaid, ahogy ők akarják, amíg betanítanak, utána már úgyis kialakulnak a saját módszereid.

2019. szept. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És? Akkor kidumál. Egészségére. Mindenkit dumáltak már ki. Engem kidumáltak 10 éve is, és fogadok, ha most elé állnék az illetőnek, full nem emlékezne a szitura. Te is lépj túl rajta, legközelebb jobban fogod csinálni, egy tapasztalattal több :)
2019. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#6:

Miért lett volna az? Miért kell ennyire negatívoskodni?

2019. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező,több embert tanitottam már be,láttam olyan dolgokat hogy azthittem megőszülök.Ha csak simán nevettem azt jót jelentett mert az csak olyan apró baki amit mindenki elkövet az elején,kár vele foglalkozni,kijavitom és kész,max szólok hogy máskor hogy kellene.

A kibeszélés is egy bizonyos fokon normális,bevallom volt akit én is kibeszéltem a háta mögött,volt olyan is akinek nem lehetett megmondani ha hibázott.

2019. szept. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!