Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire esett volna nektek...

Mennyire esett volna nektek rosszul az alabbi beszolas?

Figyelt kérdés
csinaltam valamit ami egy rendes dolgozo szerint (en diak vagyok) balesetveszelyes volt (igazabol nem volt az, csak o valamit felreertett) es miutan kioktatott hozzatette, hogy "annyit kapna ertem, mint egy rendes emberert" (ha az o felugyelete alatt baleset er). nektek ez hogy esett volna? en nekem eleg rosszul oszinten. tulreagaltam?
2019. szept. 4. 21:25
 1/6 anonim válasza:
79%
Szia, én vendéglátásban dolgozom, tanuló koromban, szinte minden nap kaptam ehhez hasonló dolgokat, szerintem engedd el, nyeregben érzi magát mert ő az idősebb tapasztaltabb, azt hiszi akármit mondhat mert alatta állsz, ez valamilyen szinten így is van, legyél vagány szólj vissza frappánsan de még is tisztelettudóan, csak hogy tudja nem vagy tutyi mutyi nem lehet csak úgy szekálni.
2019. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
19%
Diákmunkás vagy, hülyeséget csinálsz és még arcoskodsz is...
2019. szept. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi elso:))
2019. szept. 4. 21:36
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez rosszul esik? Szard mar le...
2019. szept. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
79%
Ha baleset van,őt meg a céget veszik elő.Vannak munkavédelmi szabályok amit be kell tartani.
2019. szept. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok helyen kap az ember beszólást, ezeken túl kell lendülni. Nekem pl volt egymillió dolgom egy gyorsétteremben (pultos, nem szakács) így nem álltam a pult mögött 12 órában, hogy kavargassam a kipakolt kaját és ezért szólt be egy olyat a szakács, hogy "Hogy bírod magadat elviselni?!" .
2019. szept. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!