Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy főnök mit reagálhat arra...

Egy főnök mit reagálhat arra ha megtudja hogy egy embere keményen állást keres és amint lehet lépni akar? De a főnök erről elvileg nem tudhat?

Figyelt kérdés

Mit reagálhat a főnök ebben a szituban? Van egy tégla a dolgozók között aki informálja a főnököt hogy az egyik ember keményen állást keres és az a terve hogy ha talál bármit ami 5 ft-tal is többet fizet mint ez itt akkor lép is le.


A főnök szemtől szemben ezt nem kérheti számon mert ő elvileg nem is tud a dologról.

Egyáltalán rákérdezhet? El akarsz menni? Ééén? Dehogy akarok-ki mondta ezt?Hát őőő senki... (mert a téglát nem szabad lebuktatni)....


vagy hogy folyna le az ilyen beszélgetés?


2019. jan. 5. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Ez nálam úgy nézne ki, hogy behívatnám, és közölném, hogy megszűnt a pozíciója.
2019. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
15%

Dolgozóként és főnökként is voltam így.


Én behívattam őket és rákérdezem, hogy: "Deménem jónekedittenett???Hovamenné????"


Volt, hogy sikerült kompromisszumot kötni, de volt, hogy azonnal kivágtam. Olyan meg nincs, hogy nem tudhat róla, ő a gazdád, amíg tőle kapod a pénzt kajára!

2019. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Az azonnali kivágásr ameg annyit hogy el vagytok maradva évekkel. Lasszóval kergetik a szakembert a cég saját magát heréli ki ha kirúg valakit mert kit vezs fel a helyére? laszsóval se talál senkit.
2019. jan. 5. 14:48
 4/20 A kérdező kommentje:

"?Hovamenné????""


HOva? manapság? hova nem. ahova akar.

nem 1 helyre 10 ember hanem 10 helyre 1...

2019. jan. 5. 14:50
 5/20 anonim ***** válasza:
37%

nem tudom te hol élsz, vagy mégis milyen munkakörről beszélsz, de jobb helyekken nem kell lasszóval fogni az embereket


ez a kérdés tuti vmi proli gyári melóról szól 🤣🤣🤣

2019. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"de jobb helyekken nem kell lasszóval fogni az embereket"


egészségügy IT szektor vendéglátás közoktatás villany víz gáz szerelő kőműves burkoló akármilyen szerelő szakember folytassam??

Próbálj te Pesten vagy Ny-Mo-n egy akármilynen kétkezi szakit felvenni!!

Próbálj meg.



Aki ér valamit

az a) már állásban áll

b) rég külföldön

2019. jan. 5. 14:55
 7/20 A kérdező kommentje:
férjem bel és külföldi kamionsofőr és 480 a bruttója és kapja az ajánlatokat ha külföldön jár hogy ne bohóckodjon ennyiért menjen ki németbe 2x ennyiért
2019. jan. 5. 15:13
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem:nagyon rövid időn belül valahogy elérné,hogy a dolgozó maga mondjon fel.
2019. jan. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
munkaügyis...:D
2019. jan. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Kettes válaszolótól kérdezném: honnan tudtad főnökként,hogy ezek az emberek el akarnak menni?
2019. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!