Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogyan rázzátok le a...

Ti hogyan rázzátok le a kéretlen reklámtelefonokat?

Figyelt kérdés
Egy kis irodában dolgozok, kevesen vagyunk. A telefont általában én veszem fel. Mostanában megszaporodtak a reklám telefonok, persze mindegyik az ügyvezetővel akar beszélni, a felkészültebbek meg is nevezik. Van egy különösen makacs, minden héten 3x hív, és mindig mondom, hogy nem érdekli az ügyvezetőt a cégük, de azért csak próbálkozik. Tudom, hogy a vonal végén lévő csak a munkáját végzi, de most legyek vele bunkó? Eddig tiszteletteljes, de elutasító választ adtam. Viszont most már nagyon zavaró, mert szellemi munkát végzünk és az ilyen felesleges hívások nagyon ki tudnak zökkenteni.
2019. szept. 16. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy tegyen robinsonra. Ha ért is ahhoz amit csinál, tudni fogja, mit kell tennie. Ha nem teszi, jelentsd fel zaklatásért.
2019. szept. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es

Hasonló hívásokat bonyolítok egész nap. Mi csak attól fogadhatjuk el a kérést, akit keresünk. A titkárnő erről nem dönthet.

Heti 3 hívásért nem lehet zaklatásért feljelenteni (nézz utána, ha nem hiszed).

Kérdező:

Ha nem akarod a hívásokat átkapcsolni a főnöködnek, hogy ő lemondja ezeket a megkereséseket, akkor kérd el a telefonálóktól, hogy honnan hívják. Utána meg lehet próválni e-mail-en keresztül megkéritek őket, hogy ne keressenek többet. Ha ez nem használ, akkor mond meg a telefonálónak, hogy ez téves szám, itt nem elérhető, akit keresnek. Ha mázlid van, akkor nincs több telefonszám a rendszerükben.

2019. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Én úgy szoktam hogy szó nélkül le rakom a telefont 😅 nem érdekel valahogy hogy meg haragszik vagy ez a munkálya ...nekem is van dolgom zaklasson mást 😊 egyszer kinyomtam rá2 percre vissza hívtak hogy megszakadhatott a vonal ..mondom nem csak kinyomtam mert nem érdekel ...nem is kerestek mostanában ..
2019. szept. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én mondtam, hogy küldjenek emailt, ha érdekel az a kihagyhatatlan ajánlat, majd jelentkezünk. De nem csak az ügyvezető... arra meg várhat, legközelebb azt mondom elutazott x időre talán békén hagynak.
2019. szept. 16. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

- tiltsd le a számot, ha sorozatosan zaklat

- ha belefog a mondókájába, és kiderül hogy reklám, akkor nyomd ki

2019. szept. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!