Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeken sokan miért...

A munkahelyeken sokan miért nem kedvelik azt, aki magának való, nem túl beszédes, és nem barátkozó típus?

Figyelt kérdés
Sok helyen ezt vettem észre... Meg mondják többen is...
2019. szept. 17. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jobb hangulatot teremt az, ha mindenki kijön mindenkivel.

Én is csendesebb vagyok, fogadjanak el így, úgyse leszek már más.:D

2019. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
En is csendes vagyok, de ez van
2019. szept. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert "magának való, nem túl beszédes, és nem barátkozó típus".


Képzeld magad a helyükbe, és rögtön rájössz.

2019. szept. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én voltam már ilyen,de azóta már fejlődtem. A jelenlegi melohelyen is van ilyen csak, és mások nem igazán kedvelik.. Nekem nincs bajom vele.
2019. szept. 17. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azt nem szeretik ha valaki kedves, barátkozó típus. Én itt úgy le lettem teremtve párszor a gyakorin amiért beszélgetni merek munkahelyen hogy csak na.


Én örülök neki h tudok a kollégákkal beszélgetni.


Szerintem sokan úgy vannak hogy inkább csöndben ülnek 8 órán át mert a barátokra tartogatják a témáikat. Sokan nem szeretnének elárulni személyes infót és inkább csöndben maradnak nehogy vmit elmondjanak. Meg úgy vannak vele az emberek hogy a munkahelyen dolgozni kell és nem haverkodni meg jól érezni magadat. Sokan mások meg egyenesen rühellik a beszédet a munkahelyen mert felesleges udvariassági köröknek tartják.

2019. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha magának való, csendes, akkor magának hagyom, csendben.


Miért kéne jóba lenni olyannal, aki nem válaszol, nem enged a nyitásnak...?

2019. szept. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert akiknek élénk a fantáziája, vagy sokkal jobban szeret a másik életében turkálni, azok mindenféle mende-mondával vele kapcsolatban el tudják "altatni" a többieket, magyarán a xarkavarás kiindulópontja önön kívüli helyzetébe navigáltatja ezzel önmagát. Ha nincs cirkusz, akkor általa generálnak.
2019. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!