Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti így elvàllalnátok?

Ti így elvàllalnátok?

Figyelt kérdés

Lassan 1 hónapja volt egy csoportos interjú, mert egy új ruházati üzlet nyílik a városban a hónap végén, kb 1 héten belül.

Már teljesen lemondtál róla, mondták, ha sikerül, ha nem, értesítenek.

Erre a mai nap folyamán megkeresnek telefonon, hogy ugyan fel nem vennének, de az üzlet nyitásâban és utána 4 napig kellene segíteni (egyszerűsített foglalkoztatásban lenne be jelentve 4 napra, ki lenne fizetve

Amikor rá kérdeztem, utána alkalmaznânak-e, nem volt a válasz, csak segítség kell nekik. (igaz erről nem is volt szó az interjún), csak. Hogy jönnek más városból is segíteni.

Közben úgy néz ki, más helyekre is kell menni interjúra, lehet, hogy jövő héten már tudna kezdeni az új helyen.

Ilyen esetben mit lehet tenni?

Azonnal nem tudtam választ adni, de a hölgy azt mondta, minél előbb jelezzem neki.

Viszont két szék közül a pad alá sem szeretnék esni, a hétvégén derül ki, hogy sikerül e a munka, vagy hétfőn.


2019. szept. 18. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 nap munkát buksz ha jól értem? Engedd el. Keress másikat. Ott nem számolnak veled.
2019. szept. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen.

Nagyob szerettem volna, szerintem az esekx5is meglett volna, ugyanis voltunk akkor vagy 15-20 an és ebből azt mondta a hölgy, hogy 10 ember kell bolthoz.

Azt mondta nekünk, mindenképp jeleznek nekünk, akár igen, akár nem.

Már totál le is mondtam róla, mint írtam, erre ma keres egy hölgy, hogy jelentkeztem ide és hogy jövő héten 4 nap reggeltől estig egyszerűsített foglalkoztatás, tehát napi bejelentés.

Tehát utána fel se vesz.

Azt mondjuk mondta a hölgy az interjún, jönnek más városból is.

De így, hogy utána fel sem vesznek, csak jó voltam segíteni, robotolni nekik 4 napig reggeltől estig, az azért gáz.

A másik munka biztosabb, bár az nem 100%,de ott ha fel vesznek egyértelműen határozatlan időre.

Bocsi, ha ismétlem magam, csak csalódott vagyok...

Ha mennék, akkor az 32 000 Ft kb.

De ha megyek, lehet bulin a biztosnak tűnő munkát.

Ha nem, akkor is.

2019. szept. 18. 19:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mennék pedig nem vagyok tele zsetonnal, igaz van egy aránylag jól fizető állásom. Az úgy más, ha mondjuk meló mellett elmész oda is plusz pénzt szerezni. Így elég gatya a dolog. Én inkább rámennék a fix állásra. Ezt elengedném mint írtam az előbb.
2019. szept. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 😊.

Remélem nem fogok két szék közül a pad alá esni.

Mert ha nem sikerül, akkor jól jött volna az a 32.000

Sz@rja össze magát akkor 🤣.

Menjen más segíteni, nem rajtam fog múlni, a nyitás sikere.

2019. szept. 18. 20:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja és remélem lehetett érteni az autokorrekt javítások ellenére is.
2019. szept. 18. 20:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék. Inkább mennék a többi interjúra. Itt nem buksz semmit, mert semmi garancia nincs, hogy kifizetik a négy napodat.
2019. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ja, ez eszembe sem jutott annyira lelkes voltam :(.

Sajnos az benne lehet a pakliban, hogy nem fizet ki. :/

Ez így van.

Ment a zöld, köszönöm szépen!

2019. szept. 18. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!