Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki úgy kikészül...

Van itt olyan aki úgy kikészült a munkától, hogy utána nem is dolgozott hónapokig?

Figyelt kérdés
Ha igen mi vezetett oda, és mennyi idő után kerestetek új munkát?

2019. szept. 19. 08:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Majka beszélt nemrégiben egy műsorban erről, hogy az állandó munkától besokkolt a szervezete és nagyon sok idő volt helyrejönnie. Én is ebben a cipőben járok, ő azt nyilatkozta, hogy több év volt kimásznia belőle, más járt igy?
2019. szept. 19. 09:02
 2/8 anonim ***** válasza:
Olvastam, hogy van ilyen. Akinek munkahelyi mobbingban volt rèsze, azzal történhet ilyen.
2019. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én az egyetemtől voltam így. Munkától nem, azt egyszerűen otthagyom, ha nem tetszik. De a sulit muszáj volt megcsinálnom.
2019. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is voltam főiskolán is, szó szerint rosszul voltam a vége fele mikor menni kellett órára, az olyan szóbeliktől aminek meg már híre volt, hogy mennyire szivatós azoktól meg pláne.


Nálunk pont a felmondástól volt ilyen terror, el kellett beszélgetni, később is behivtak, hogy biztos nem vonom-e vissza, aztán minden nap fejemhez vágták, hogy itthagyom őket pedig ők mennyit segitettek rajtam stb., 4 hét volt a felmondási időm de borzasztó lassan telt el.

2019. szept. 19. 10:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen. Másfél órát dolgoztam egy pékségben és elegem lett, előtte egy hetet egy gyárban mert apám erőszakoskodott, de otthagytam azt is. Nem bírtam, és megesküdtem halál komolyan, hogy inkább csöves leszek minthogy valaha ennyi pénzért így éljem le a mindennaojaim. Vagyis, inkább semmi pénzért se tennem.


Most pedig olyan munkám van amiben otthon érzem magam, nagyon is. Imádom csinálni, és vágyom arra hogy minél jobban teljesítsek. Az előző helyről mihelyt leléptem kerestem másikat. 1 hónap alatt sikerült találnom ezt.


SOHA nem éri meg úgy dolgozni, hogy nem érzed jól magad. Ez a legfontosabb.

2019. szept. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Eü dolgozó voltam, és elég csúnyán derült ki, hogy nem nekem való ez az egész.

Azóta már jobb, de mikor eljottem, kellett egy kis idő amíg összeszedtem magam.

2019. szept. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hotelben dolgoztam, ráadásul két munkahelyen kellett dolgoznom és magyar szokás szerint 2 ember munkáját kellett elvégezni mindkét helyen.Normális fizetés nem , kritika az volt, ha kell, ha nem ! Kikészültem fizikailag, híztam 6 kilót (a kortizol szresszhormon végezte áldásos munkáját) pánikrohamszerü rosszulléteim lettek. Végül felmondtak. Utána még belefutottam pár tróger helybe, ahol az a jelszó, hogy "ez sem elég", de legalább tudtam pihenni és visszanyertem emberi alakom, valamint elmúltak a rosszulléteim.

Dugja a tetves valagába a minimálbérét meg pofátlan elvárásait az összes nyomorék munkáltató!

2019. szept. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én most is a kiégésemet próbálom feldolgozni. Egyre jobban hajlok a pszichológia felé, mint megoldást segítő eszközre.
2019. szept. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!