Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Túl sok az ismerős a városban,...

Túl sok az ismerős a városban, ne itt vállaljak munkát?

Figyelt kérdés

Még esti suliba járok, májusban érettségizem, hétfőn és szerdán délután van tanítás, ekkor nem ártana szabadnak lennem.

Harmadik évemet kezdtem a vendéglátásban, felmondtam a jelenlegi munkahelyemen, itt másfél éve vagyok, több ok miatt, nem fejteném ki, de a vendéglátásban többet nem szeretnék dolgozni.

Májusig átmennék a kereskedelembe, érettségi után, ha tetszik vagy maradok vagy megyek tovább, még nem tudom.

Lidl-be és Aldi-ba jelentkeztem, október 1-el kezdhetnék a lidlben elég jó fizetésért és ismerek néhány embert az áruházból, jó ismerősök.

Ugyanakkor vendéglátósként rengeteg ember ismert meg, felismernek az utcán meg mindenhol, kb. néha úgy érzem egy sztár vagyok, vagy valami közszereplő, hogy mindenki rám köszön az utcán.

Sokan utálnak is, sajnos, ez ellen nem tudok mit tenni, de az ez, hogy mindenki ismer és stb. miatt gondolkoztam el, hogy jobban járok, ha bejárok Budapestre dolgozni.

Budapest vonattal 30 perc.

De ismerem magam, és nem bírnám a bejárást, az elvesz napi 2 órát az életemből. Mert nem csak a 30-30 perc vonatozást kell számolni...


Szerintetek is itt helyben kellene elhelyezkednem dolgozni, és letojni az ismerősöket és azt, hogy ki mit gondol?

Sajnos ilyen típus vagyok, sok a rossz tapasztalatom.


Köszi a válaszokat, hasznos tanácsokat.


20/F



2019. szept. 19. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Én megpróbálnám a helyedben a Lidl-t. Úgy tudom ott elég jo a fizetés és az időbeosztás is. Idővel kérvényezheted, talán, hogy helyezzenek át máshová. Ha pedig nem bírod az ismerősök miatt, akkor felmondasz, ennyi. De tul.képp. idegen emberek miatt ne maradj munka nélkül. Nem kell ennyire foglalkozni velük
2019. szept. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam Lidlben állásinterjún. Nem vettek fel. Sajna....
2019. szept. 28. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!