Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, hogy olyan...

Mit tehetek, hogy olyan munkát vállaljak amit gyógyszerek mellett is el tudom végezni és milyen környezetben vagy esetleg van esélyem a leszázalékoltatásra?

Figyelt kérdés

Pszichiátriai kezelés alatt állok. 2010-ben szabadultam fel az iskolából és azóta rákényszerültem, hogy rengeteg munkahelyet kellett váltanom.Szedem a gyógyszereimet de az atrocitások miatt nem érzem jól magam.Már egy rózsaszín kiskönyv betelt annyi helyen dolgoztam ennyi idő alatt.29 éves vagyok a szüleim nem tarthatnak el. Gondolkoztam leszázalékoláson is és akkor mellette esetleg rehabos munkát el tudnék vállalni de a szüleim szerint úgyse kapnám meg a százalékot. Ha valakinek van valami ötlete kérem segítsen! Akárhova megyek dolgozni mindig kiközösítenek, beszólogatások és úgy beszélnek velem mint a kutyával vagy a munkáltató szimplán elküld mert látja, hogy valami nem stimmel velem

Idegileg kivagyok az atrocitások miatt attól függetlenül, hogy szedem a gyógyszereimet. Szellemi hanyatlásban szenvedek és emiatt is kapok érte a munkahelyeimen és ami még szomorú az, hogy látom magam, hogy mennyire nem vagyok képbe.


Gyógyszereim: Panangin, humapronol. Ezek szívgyógyszerek.

Pszichiátriai gyógyszerek:Xanax 1mg, Rexetin 20 mg, Neurotop 200mg.


Gondolkoztam azon is, hogy olyan munkahelyre mennék dolgozni ahol fogyatékkal élőket is alkalmaznak.



2018. nov. 6. 17:46
 1/4 Crisopher ***** válasza:
100%
A leszázalékolást mindenképpen csináld meg, mert ha megkapod a szakvéleményedet, akkor fognak tudni téged alkalmazni, mint megváltozott munkaképességű munkavállalót, és úgy el tudsz helyezkedni védett munkahelyen.
2018. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez nem is rossz ötlet.

sajnos ugyanolyan cipőben járok mint te, és én is ugyanazon gondolkodom mint te, habár én már leálltam a gyógyszerezéssel...


jó lenne, ha te is tudnál ajánlani valamit nekem, mert nekem is el kéne a segítség , de nagyon....

2018. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nagyon ajánlom, hogy próbáld meg a leszázalékolást, mert a gyógyszereidet nézve azzal jobban járnál. Gondolom egyszerre van pszichés problémád is meg epilepsziád is. (Én is az vagyok, tudom milyen) Megváltozott munkaképességű leszel, ami után a cégek adókedvezményt kapnak, így nagyobb esélyed lenne munkát találni.

2018. nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A leszázalékolást azt hol tudnám elintézni ?
2018. nov. 13. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!