Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kacagta, hogy sirok?

Kacagta, hogy sirok?

Figyelt kérdés

Apam meghalt és közöltem a munkában a kisfönökkel , beszelgettunk kettesben es en sirtam , ö meg mosolygott ,szinte nevetett rajtam .

Lehet új volt neki sirni látni engem , vagy nem tudom miert tette ( nem vágtam hü..e pofákat )



2019. szept. 21. 03:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Szerintem csak kínjában mosolyoghatott. Van amikor kínos helyzetben, én is elnevetem magam akaratlanul.
2019. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem mondta hogy menj haza vagy ilyesmi? Am miert nem vettel ki szabit?
2019. szept. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A kacagás és a mosolygás még véletlen sem ugyanaz, ezt neked is illene tudni!

Másrészt sok ember kínos helyzetekben mosolyog (a kínos mosolygás ismert kifejezés), ez egyáltalán nem jelent nevetést, de föleg nem kinevetést!

2019. szept. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet nem tudta hogy reagáljon.


Én nem vagyok egy érzelmes ember, nálunk nem szokás egymás előtt sírni a családban, nem szoktuk kimutatni az érzelmeinket annyira. Ölelkezni se szoktunk, stb.


Ilyen helyzetben, ha valaki elkezd sírni előttem én se nagyon tudok mit reagálni.

Vagy egy ilyen mosoly szerű fejet vágok be vagy ha nagyon sír az illető akkor nem nézek oda, keresem a menekvést a helyzetből.

2019. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem, ha nem annyira életed munkahelye ahol most vagy, akkor nyugodtan mondj fel. Ilyen emberekkel nem érdemes együtt dolgozni. Nem tudom milyen volt az a nevetés, de adott helyzetben ha egy ilyen után kiröhögne valaki, a minimum az lenne, hogy jól leordítom a fejét, ha főnök, ha nem.
2019. szept. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Már megtanultam nagy nehezen irányítani, de a mai napig van olyan, ha valaki halálhírrel fordul hozzám és látom sírás közeli állapotban, annyira összezavarodok, hogy mosolyba akar rándulni az arcom, miközben ami belül kavarog, annak semmi köze az arcomra vetülő érzésektől.

Szerintem a főnököd is ebbe esett. Nem valódi mosoly volt, hanem irtózatosan zavarban volt, nem tudta hogy kellene reagálnia. Ne ítélj ez alapján, ez neki is lehetett olyan szitu, amiben még sose volt része.

Még egy dolog: kis kamasz voltam, mikor megtudtam a nagymamám halálát. Első reakcióm az volt, hogy hangosan elkezdtem röhögni és én se értettem az okát. De miközben gyötört a röhögés, nagyon szégyelltem magam. Aztán ez két három perc múlva átcsapott keserves zokogásba. Ennyire meg tud hülyülni az ember elméje.

Kötve hiszem, hogy a főnököd is szándékosan mosolygott, vagy hogy kinevetett volna. Lehet az is, hogy biztatónak akart tűnni, csak mondjuk béna az ilyesmi kifejezésében.

Nem ismerjük. Nem tudunk róla valós véleményt alkotni. Ötletet tudunk adni különböző nézőpontokat, de csak te tudod, mi és hogy volt és milyen ez az ember.

2019. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hallottam már olyan esetről is, ahol a főnök annyit mondott erre a hírre, hogy "És? Ugye azért holnap bejössz dolgozni?"

Te tudod milyen a jelleme a főnöknek, de nem biztos, hogy szándékosan mosolygott, csak kínosan érezte magát, mert sírsz és nem tudta hirtelen erre mit reagáljon.

Egyébként őszinte részvétem! Kitartást!

2019. szept. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kösz. Lehet nevetseges voltam , mert amúgy igazi vaslady vagyok sose sirok , humoros vagyok es kemeny
2019. szept. 21. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!