Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha 1 hónapja vagyok ott...

Gáz ha 1 hónapja vagyok ott az új melóhelyen de még mindig kérdezek, ha valamit nem tudok?

Figyelt kérdés
Nagy áruház,bolti eladói munkakör..
2019. szept. 22. 09:20
 1/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem
2019. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az. Én is inkább kérdezek, mint hogy elrontsak valamit. Hogy legyek magabiztos a tudásomban ha nem tudok valamit? hogy végezzem a dolgom ha nem tudom, hogy tudom hogy úgy kell? Addig csak a bizonytalanság érzése lesz bennem amíg nem tudom ténylegesen hogy hogy kell az adott munkakört végezni. Én is bolti eladó tanfolyamon vagyok jelenleg és kérdezek amit nem tudok.
2019. szept. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ebből tanulsz, szóval nem gond.
2019. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem gond. Mondjuk ez nem atomfizikus munkakör. Ha nem az alap dolgokat kell elmagyarázni újra és újra, akkor ne aggódj ezen
2019. szept. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 éve vagyok a munkahelyemen. A mai napig kikérem a kollégák véleményét, ha úgy adódik.
2019. szept. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de sajnos vannak türelmetlen emberek, akik azt várják, hogy már a második héten mindent betéve tudjál, a hiányzó infókat pedig szopd ki a kisujjadból.
2019. szept. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én egy éve vagyok a munkahelyemen, és kérdezek, ha nem tudok valamit. Van olyan, aki húsz-huszonöt éve dolgozik már itt, és még ő is kérdez kb. heti szinten. Sőt, van olyan, amit én tanítottam meg neki, pedig én még relatíve friss hús vagyok itt hozzá képest. :D

Olyan is van, amikor olyan problémával találkozunk, amire senki nem tudja a megoldást, ilyenkor általában az van, hogy a legésszerűbbnek tűnő megoldást választjuk és közösen megegyezünk, hogy akkor mostantól kezdve ezt így fogjuk csinálni és kész. :D

Számviteli területen dolgozom amúgy. :)


Az egyetlen amit utálnak a felettesek, ha valaki ugyanazt kérdezi meg újra és újra, napi vagy heti rendszerességgel. Szóval ha visszatérő problémád van, akkor kérdezd meg valakitől és írd fel magadnak valahova a választ, ha nem tudod megjegyezni, hogy legközelebb ne kelljen megkérdezni. Ha új problémába botlasz, akkor pedig kérdezz nyugodtan!

2019. szept. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hónapja vagyok a cégnèl és még mindig vannak új szituàciók. Nem gáz.
2019. szept. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
és egy dolgot kb hányszor szabad megkérdezni? Ha elsőre nehezen értem meg... szerintetek? :D
2019. szept. 22. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!