Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkaügy által tartott katonai...

Munkaügy által tartott katonai előadás / állásajánlat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nemrég kaptam egy levelet, hogy a munkaügy tart valami katonai/honvéd előadást, amin kötelező megjelennem. Ha ezt nem teszem meg ugye törölnek álláskeresőből illetve a TB-t is megszüntetik. A kérdésem az lenne, ha felajánlanak álláslehetőséget azt nem muszáj elfogadnom? Illetve ha nem fogadom el abból nem lesz semmi hátrányom? Gondolom ez csak egy szimpla előadás, nem tudom mert nem voltam még ilyenen.

2019. szept. 22. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha számodra érdektelen a dolog, akkor nem muszáj elfogadni.

Mondjad, hogy írtózol a vértől, meg a fegyverektől (csak ennek ne mondjon ellent a fb profilod, meg az eddigi munkaköreid felsorolása) ,ez bőven elég magyarázat.

2019. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából az a fura, hogy én jelentkeztem munkaügy által támogatott vagyonőr tanfolyamra, ami már október elsején indul, ezért alapból nem is értem ezt a papírt amit kaptam :D
2019. szept. 22. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem egyszer a Bevándorlási Hivatal tájékoztatására hívtak be, voltunk ott min. 100-an, nem akartak mindenkit felvenni. Elmondták a részleteket, utána válaszoltak a kérdésekre, majd akit érdekelt, azzal elbeszélgettek külön, akit nem, az meg leírta miért nem, és mehetett is. Nem kértem belőle, leírtam, hogy nem beszélek nyelveket, elvárás lett volna az angol vagy francia. Ezért nem töröltek.
2019. szept. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a megjelenés kötelező, nem az ajánlat elfogadása.

Bar a kerdes hogy van bármilyen terved hosszútávra?

A katonasag is csak egy munkahely, ha nem nagyon van mibol vallogatni akkor nem árt egy próba.

13 éve vagyok szerzodeses, ha újra fiatal lennék ugyanugy szerzodesesek jelentkeznek.

2019. szept. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!