Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak, ha azon gúnyoló...

Mit csináljak, ha azon gúnyolódnak a kollégák, hogy nincs barátom?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, én nem volt még kapcsolatom, szűz is vagyok, de nekik ezt így nem mondtam, mert úgy gondolom magánügy. Nem szoktam erről beszélni. Az elején a kolléganők kérdezték, hogy van-e barátom, akkor mondtam, hogy nincs, és nem is kívántam erről többet beszélni. Gondolom ez azóta elterjedt (mind ahogy minden, itt titokba semmi nem marad).

Egyik nap valamit szereltek az emeleten és elment az áram. Pont dolgoztam, időre kellett megcsinálnom, de lámpa nélkül nem tudtam dolgozni. Ideges lettem, mert se szó se beszéd egyszer csak lekapcsolták az áramot, pedig tudták, hogy alattuk dolgozunk. Legalább szólhattak volna, hogy javítanak valamit, x ideig nem lesz áram, akkor mindenki úgy számít. Nem tudtuk, hogy most egy óráig nem lesz, vagy 10 percig, nekem meg fél órán belül le kellett volna adnom a munkát. Emiatt voltam mérges, fölmentem az emeletre és kértem hogy kapcsolják vissza az áramot, mondták, hogy egy 20 perc múlva vissza fogják. A férfi kollégák meg csak röhögtek, persze nekik jól jött, mert így ellóghatták a munkát, és hallottam, hogy mögöttem mondják, hogy ráférne már egy dugás, akkor kicsit lenyugodna... Nem esett jól, sértőnek is éreztem, és akkor mondták, hogy csak vicceltek. Aha, persze. Ti mit csináltatok volna? Én reagáltam túl vagy ők voltak parasztok?


L/23


2019. szept. 22. 19:26
1 2
 1/12 Barackoshányás ***** válasza:
0%
Mindkettő
2019. szept. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Elég alpári banda. Én váltanék.
2019. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
45%

bunkók is voltak és túl is reagáltad a dolgot, többszörösen is


szerintem ez a poén a részükről független volt attól, hogy van e barátod, vagy nincs

hisztis hangulatban voltál és emiatt mondták

2019. szept. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
23%

Kamu hiszti .


Privát Vadász

2019. szept. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%
Ők voltak parasztok. Ha zavar a paraszt banda,akkor váltsál munkahelyet.
2019. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sunshinedoll ***** válasza:
72%
Igazi suttyó társaság, én nem tudnék ilyen környezetben dolgozni, ha módomban állna, én váltanék.
2019. szept. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg alpári duma, de elég komoly hisztit leverhettél, ha így reagáltak
2019. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%

Itt és most nem azon gúnyolódtak, hogy nincs barátod.

Ezt házasságban élő nőre is simán mondanák, hogy a férje biztos régen izélte meg, attól ilyen ideges.


Egyébként (férfiként mondom) tényleg akkor szoktak ilyenre gondolni, ha a másik fél elég komoly hisztit kiver, ahogyan 7-es is írta.

2019. szept. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
27%
Mondd nekik, hogy nem élsz az ajánlattal. A főnökök ki szoktak állni az alkalmazottak mellett, emellett tiszteletben tartják a dolgozók magánéletét, jogaikat, személyiségbeli tulajdonságaikat, ezért fordulj hozzá bizalommal az ügy kapcsán. ;)
2019. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
abbol, h ezt mondtak neked miert kell egybol arra kovetkeztetni, h megtudtak, h nincs baratod es emiatt szoltak be? mindenkinek ezt szoktak mondani aki hisztis. szerintem te tulreagalod ezt a nincs baratod temat. nem hiszem, h mindenki ezzel foglalkozik.
2019. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!