Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hàztartàsbeli nőkhöz szól,...

Hàztartàsbeli nőkhöz szól, hogy miért vagytok "htb"-k?

Figyelt kérdés
En peldaul azert,mert a parom jol keres. Kivancsi vagyok miert. Illetve szerettek-e haztartasbeliek lenni?

#Hàztartàsbeli
2019. szept. 24. 16:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%

és ha majd történik valami a pároddal? te hogyan fogsz backupként funkcionálni?

vagy majd jön a jó tündér?

2019. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Milyen cuki az első válaszoló, hogy így aggódik egy ismeretlen sorsáért, ugye? Vagy... talán nem is aggódik, hanem a keserűségét levezetendő aggódásnak álcázott szemét kis megjegyzéseket tesz? 🤔 Bárhogy is, szerintem ne aggódj a kérdező miatt, biztosan van annyi esze, hogy félretett némi pénzt arra az esetre, ha “valami” történik a párjával, és addig is, amíg újra talál munkát, nem fog éhen halni, vagy tőled kölcsönt kérni.
2019. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%

Én azért mert gyerekeink vannak és mindketten úgy érezzük, hogy fontosabb most hogy itthon legyek.


Nagyon szeretek htb lenni, nem is nagyon szeretnék visszamenni. :)

2019. szept. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is htb vagyok.

És hiába fikazod az elsőt,igaza van.

De nagyon.

2019. szept. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam egy ideig, és nagyon szerettem.

Alapvetően a gyerekek miatt voltam otthon, de most már nagyok (akkor kezdtem dolgozni amikor a legkisebb 9 lett).

Szívesen lennék most is otthon sokszor :) de azért a plusz pénz is jól jön, bár a férjem keresetéből is tudtunk félretenni amíg csak ő dolgozott. Annyiban mondjuk roasz, hogy lenne mit elkölteni, csak nincs mikor :(.

Én amúgy nem az a típus vagyok aki haszontalannak érzi magát ha nem dolgozik.

2019. szept. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%

Igaza van az elsőnek. Ismerek egy családot, ahol a férj súlyos beteg lett. A megtakarításuk elment orvosra és a temetésre. Pedig milliomosok voltak. Az asszony kénytelen volt eladni a házat, mert nem bírta fenntartani. Özvegyi nyugdíjat csak egy évig kapott, utána nem volt semmi jövedelme. 45 évesen pedig csak takarítónak tudott elmenni.

Igazt, az emberek többsége nem szokott a kockázatokkal foglalkozni.

2019. szept. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%
Hát ja, egy komoly életbiztosítást kőssetek a férjedre.
2019. szept. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
35%
Láttam már hasonlót, hiába nem tetszik itt egy-két embernek a realitás :P
2019. szept. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Mert jelenleg nincs munkám. De ez nem jelenti azt, hogy itthon ne lenne elég. Most próbálom helyrehozni, kitakaritani azt, amihez munka mellett,után már nem volt időm meg energiám. Le lehet pontozni, de szetintem egy nőnek mindezek mellett 4 óra munka is bőven elég lenne.
2019. szept. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Azt elárulnátok, hogy mit szerettek benne? Nem azért, mert ítélkezni akarok, csak szeretném megérteni, hogyan lehet valakinek szellemileg kielégítő az otthonlét. Nekem nőként a legrosszabb rémálmom.
2019. szept. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!