Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha még csak 3...

Mit csináljak ha még csak 3 napot dolgoztam egy munkahelyen, de már előre látom hogy nem fogok belejönni a munkakörbe?

Figyelt kérdés

Ezen a helyen követelmény a precizitas és a folyamatos koncentráció, viszont nekem ezek nem éppen erényeim.

Nagyon nehezen találtam munkát, örültem is amikor végre összejött, de sajnos érzem, hogy ez nem a megfelelő munkakör számomra. Egyébként határozatlan idejű szerződést kötöttek velem, tehát lényegében bármikor elküldhetnek.


2019. szept. 24. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz!
2019. szept. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Rosszul tudod. Pont, hogy ha határozatlan idejű a szerződés, a próbaidő lejárta után nem mondhatnak fel indokolatlanul. Próbaidő alatt bármikor felmondhatsz, felmondhatnak, ahogy az első is írta.
2019. szept. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majd ha találtál másik munkahelyet, akkor mondj fel!

Ne kapkodd el, mert háttér nélkül, szükségből, megint bevállalsz valami nem megfelelőt.

Megjegyzem a szétszórt, felületes munkaerőt sehol nem díjazzák, tehát így állj hozzá a munkakereséshez!

2019. szept. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3 nap után még ne könyveld el előre, hogy nem fog menni. Egy hónapot adnék neki, ha utána se megy, simán felmondhatsz, addig pedig kereshetsz mást.
2019. szept. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2: Akármikor felmondhatnak neki a próbaidő után is, csak akkor ugye két hónap felmondási időt le kell töltenie. Indokot pedig símán találnak: Rájöttek, hogy mégsem dolgozik elég jól. Létszámleépítés. Vagy akármi.
2019. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem hogy akinek gondok ezek a követelmény milyen munkát tud ellátni? Mindenhol precíznek, alaposnak kell lenni, és koncentrálni, még egy takarítótól is rlvárják hogy precíz legyen...ha füvet nyírsz se hagysz ki negyed csíkokat, embereld meg magad és figyelj!
2019. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó nem ilyen szintű precizitásra gondoltam.
2019. szept. 24. 19:49
 8/9 A kérdező kommentje:

#2

Ugyanezt írtam egyébként, szóval nem értem mit tudtam rosszul.

2019. szept. 24. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap próbaidőd van, minden nap add bele a maximumot, ha 3 hónap után se megy, akkor válts, az első napokban mindenki bénázik...még az egyébként tapasztalt emberek is, én is akkora hülyeségeket csináltam, hogy égett a pofám amikor idejöttem a jelenlegi munkahelyemre, de beletanultam, rutinná vált, és könnyedén megy ma már. (Nem összeszerelő szintű munka)
2019. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!