Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Azért lehet ez, mert sokat...

Azért lehet ez, mert sokat dolgozok vagy már agyamra ment a munka?

Figyelt kérdés
Vendéglátásban dolgozok és elég sokat. Párszor előfordult már,inkabb az utóbbi időben,előtte csak egyszer vagy kétszer fordult ilyen elő,hogy fáradt vagyok,nem tudok aludni, félálomban vagyok csak,felkelek és nem tudok visszaaludni és félálomban hallom,hogy “Fizetnénk jó?” meg,hogy előttem van,ahogy szedem le a tányérokat,ez normális vagy ez már a kimerültség? Régebben hazaértem és egyből aludtam.

2019. szept. 25. 06:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Huu, ez durva. Nekem is volt ilyen. Targoncásként. "hova vigyem ezt az árut" ...kimerűlt a tartály, rohanok másikért... emberek aggódnak a magánéletük miatt, vendéglátósnak kell lenni, hisz nincs magánélet, ez igaz. Báttya, vagy kérj szabadnapot vagy megőrűlsz.
2019. szept. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy ideje jó hosszú szabadságra menni, vagymunkahelyet váltani, ha jót akarsz. De élhetsz altatón, nyugtatókon is.
2019. szept. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
1-es meghaltam azon hogy "hova vigyem az árut" :DD
2019. szept. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kimerültség is, meg mert sokat foglalkozol vele. Érdemes kimozdulni szünnapokon, egy laza túrára. A természetben nagyon jól fel tud töltődni az ember 🙂 lecsüccsensz a tópartra, és csak nézed a felszálló párát, meg hallgatod a madarakat 😊


Illetve kerüld az alvásra káros dolgokat: koffein, alkohol...

2019. szept. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsit túladagoltad a munkát, az agyad pedig természetes módon reagál. Időszakosan nálam is előfordult ez. Félálomban forgolódtam hajnalban az ágyban, mert akkor is "dolgoztam". Nekem az vált be, hogy járkáltam egy kicsit a lakásban. Miután már nem a munka járt a fejemben, lefeküdtem és meditáltam kicsit, teljesen más dolgokra koncentrálva, így tudtam elaludni. Próbáld ki elalvás előtt, hallgass vmilyen zenét, videót hozzá.
2019. szept. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!