Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te maradnál ott, ahol a wc-t...

Te maradnál ott, ahol a wc-t is neked kell takarítani?

Figyelt kérdés
Bocsi előre a kiborulásért, de nagyon elpattant ma a cérna. Egyszemélyes irodában vagyok, ahol mindent nekem kell csinálni, a takarítást is beleértve. Megjegyzem, a munkám is bőven kitölti a munkaidőmet, de a főnököm közölte, hogy az iroda kis mérete miatt szerinte elvárható, hogy egyszer egy héten felmossak, virágokat locsoljak. Oké, nem tűnt nagy dolognak. De már nem tudom hányadik alkalommal lekakilja a wc deszkát, vagy nem keféli le a csészét. Ha valamit eszik, ahol elfogyott a kaja, oda teszi le a csomagolást. Ha valami leesik, megnézi, hogy leesett és gondolja majd én feltakarítom, felszedem. Brutálisan hímsoviniszta, ha híztam, fogytam közli, pedig nem kérdezem... találgatja a mellméretem, ha odaszólok, akkor feminista vagyok, ő nem bántani akart. Múltkor elküldtem a francba, persze szépen azóta meg van sértve. Emellett imád ugráltatni. Pl benne vagyok egy utalásban és megszólal, hogy menjek be hozzá. Bemegyek és közli, hogy pókhálót lát, szedjem le. Bakker de hát én nagy összeggel foglalkoztam épp. Fú de idegesítő. Hogy mi tart itt mégis? Ha nincs bent, vagy nem cseszeget, nagyon jól megvagyok és nincs sok munkalehetőség errefelé. Maradnátok? Én reagálom túl?
2019. szept. 25. 10:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Pedig de utolsó, férjem munkahelyén is a titkárnő/adminisztrátor takarítja a wc-ket amik nagyon le vannak élve, mert a főnök sajnálja a pénzt egy 4 órás takarítót felvenni, szintén kis cég.

Én nem a wc pucolás miatt mondanék fel, hanem a többi dolog miatt.

Persze előbb jobb ha találsz biztos állást és úgy mondasz fel.

2019. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
10. vagyok. Oké, ezt elfogadom abban az esetben, ha világosan le van írva a delikvens munkaköri leírásában, és ő ezt anno elfogadta, aláírta. Ha nincs, akkor meg van alázva, ráadásul marhára nem köteles vécét pucolni.
2019. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!