Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka lenne a legjobb...

Milyen munka lenne a legjobb nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szóval az van, hogy 19 éves vagyok, egészségügyet tanultam 4 évet, majd elmentem katonának. Az nagyon nem jött be hatalmasat csalódtam benne, mindegy nem is ez a lényeg. Most ott maradta a suliba plusz egy évet eü-n, és az van, hogy szerintem nekem a sürgősségi betegellátás vagy életmentés elég jól menne, mert fit vagyok jó reflexekkel, és ilyen téren talpraesett is, szóval ha homlokba kell szórni akkor oda kell és kész.. Szóval azt akarom ebből kihozni, hogy melyik lenne az a munkaterület amiben vagy menteni kéne, vagy sürgősen ellátni beteget? Tervezek egyetemre menni, de a mentőtiszti sajnos nem vonz a fizu miatt, mert akárhogy is, pénzből élünk... Gondolkodtam már különleges mentőcsoporton is, de ez nemtudom hogy működik pontosan... Ez a katona "múltam" miatt lenne jó, ott is kommandósnak készültem. Szóval olyan kéne ahol tényleg az esetek 90%a nagyon sürgős és veszélyes, mert érzem, hogy tudnék segíteni..
2019. szept. 25. 18:14
 1/5 anonim válasza:

Sosem voltam jó matekos, de hogy hoztad ezt össze 19 évesen?

Általános + Eü.suli + sereg?


Bár...itt a Gyakorin rengetegen szereztek orvosi meg IT diplomát 13 évesen, meg alapítottak céget 17 éves korban, így végül is lehet.

2019. szept. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen bocsi ezt nem írtam le... 18 évesen érettségiztem le, aztán most nyáron voltam alapkiképzésen a katonaságban.. ennyi.. aztán alapkiképzés után ott is hagytam és visszajöttem suliba :)
2019. szept. 25. 18:30
 3/5 A kérdező kommentje:
nem áll szándékomban kamuzni, ha bármi van ami érthetetlen, csak írjátok le :D gyorsan dobtam össze a fenti szöveget
2019. szept. 25. 18:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Áruld el, hova kellett sietned, hogy nem volt időd értelmesen megfogalmazni a kérdésedet?


Amúgy ha nincs orvosi vagy ápolói végzettséged, akkor sehova se mehetsz.

2019. szept. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tűzoltóság.
2019. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!