Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a legjobb kifogás?

Mi a legjobb kifogás?

Figyelt kérdés

Volt már, hogy nem akartatok bemenni dolgozni, és előző nap este mondtátok le a melót?

Mi az, amibe nem kötöttek bele?

Nem akarom, hogy kirúgjanak emiatt, de tuti nem megyek be holnap dolgozni.



2019. júl. 5. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem igazán volt, hogy azt mondtam, nincs kedvem bemenni és nem mentem be. Egy olyan nap volt, hogy az azt követő napon reggel interjúm volt és előtte éjfélig lettem volna beosztva. Mire hazaérek, meg elintézem a teendőimet aztán lefekszem, alig alszom és megérkezem az interjúra reggel mosott xarként. Az interjú meg nagyon fontos lett volna. Így családi okokra hivatkozva nem mentem be és, amikor mentem legközelebb dolgozni, akkor megmosta a főnök a fejemet és egy másik napon kellett elvállalnom egy mászakot, amikor nem dolgoztam volna. Szóval szerencsésen megúsztam.


Amúgy meg simán annyit mondasz, hogy rosszul vagy, beteg vagy és csókolom, nem mész dolgozni.

2019. júl. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hányós-vírus hasmenés, fertőző. Senki nem fogja akarni, hogy bemenj.
2019. júl. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hányós-hasmenős vírus... ez akart lenni
2019. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!